Zadzwonił na policję bo koledzy zamawiali dopalacze.

2
525

Nietypową interwencję podjęli niedawno tomaszowscy policjanci. Jeden z uczestników alkoholowej imprezy zawiadomił, że współbiesiadnicy postanowili zamówić dopalacze. W efekcie policyjnych działań, z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani odpowie 28-latek, który zamówił nielegalne substancje oraz 21-latek, który mu je sprzedał. Ponadto w mieszkaniu tego młodszego, mundurowi ujawnili słoik z działkami marihuany.

W dość nietypowy sposób zakończyła się biesiada trójki znajomych , którzy wspólnie raczyli się alkoholem. W pewnym momencie dwóch z nich zdecydowało, że działanie mocnego trunku wzmocnią dopalaczem, dzwoniąc po towar do kolejnego znajomego. Pomysł ten najwyraźniej nie spodobał się trzeciemu z towarzyszy, który w proteście zadzwonił na numer alarmowy.

Na miejsce przyjechał patrol policji. Mundurowi zastali pod wskazanym adresem 28 i 30 latka , przy których zabezpieczyli biały proszek. Wkrótce zatrzymany został także 21 latek, który dostarczył dopalacze znajomym. W trakcie przeszukania jego miejsca zamieszkania mundurowi zabezpieczyli 24 działki marihuany, które były ukryte były w słoiku w szafce.

28-latek, który zakupił nielegalne substancje oraz 21-latek, który mu je sprzedał, usłyszą zarzuty z Ustawy o przeciwdziałaniu narkomani. Dla obu nie jest to pierwszy raz kiedy złamali prawo.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski starszy aspirant Agnieszka Leszek

 

68 181915 Zadzwonił na policję bo koledzy zamawiali dopalacze. 68 181916 Zadzwonił na policję bo koledzy zamawiali dopalacze.

Poprzedni artykułŚmiertelne potrącenie pieszego. Policjanci poszukują świadków zdarzenia
Następny artykułZAMOŚĆ: WOŚP będzie patronem nowego ronda?
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
2sk

Japierdolęcosięodjebało

Seba

śmierć konfidentom