Śmiertelne potrącenie pieszego. Policjanci poszukują świadków zdarzenia

0
309

Świdniccy policjanci wspólnie z prokuraturą wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku drogowego. W nocy z czwartku na piątek pojazd ciężarowy potrącił 52-letniego mężczyznę. Pieszy pomimo podjętej reanimacji zmarł. Osoby, które były bezpośrednimi świadkami zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Świdniku.

68 181920 Śmiertelne potrącenie pieszego. Policjanci poszukują świadków zdarzenia

Do tego wypadku doszło minionej nocy około godz. 23.45 w miejscowości Struża Kolonia na trasie Piaski-Chełm. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń, 44-letni kierowca pojazdu ciężarowego, jadąc po nieoświetlonym odcinku krajowej drogi numer 12 w ostatniej chwili zauważył pieszego, który nie posiadał na sobie żadnych elementów odblaskowych. Doszło do potrącenia pieszego. Pomimo podjętej resuscytacji 52-latek zmarł.

Na miejscu zdarzenia oprócz policjantów interweniowali również piaseccy strażacy oraz załoga karetki pogotowia ratunkowego. Wszystkie czynności nadzorował prokurator Prokuratury Rejonowej w Świdniku z udziałem biegłego w dziedzinie wypadków drogowych.

Badanie stanu trzeźwości kierowcy, potwierdziło, że był trzeźwy.

Czynności w tej sprawie trwają. Policjanci ustalając okoliczności wypadku zwracają się z prośbą do bezpośrednich świadków tego zdarzenia o kontak z Policją.  Ich informacje, ewentualnie nagrania z samochodowych videoorejestratorów niewykluczone, że pomogą odtworzyć przebieg zdarzenia.

Źródło: KMP Tomaszów Lubelski, komisarz Magdalena Szczepanowska

Poprzedni artykułKierowca skody zderzył się z jadącą po torach drezyną
Następny artykułZadzwonił na policję bo koledzy zamawiali dopalacze.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments