ZAMOŚĆ: Poszukiwany wpadł, bo nie miał maseczki

0
298

Policyjny patrol zareagował wobec mężczyzn, którzy szli bez maseczki. W czasie legitymowania wyszło na jaw, że jeden z nich jest poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości. Do odbycia ma karę pozbawienia wolności za oszustwa komputerowe i niealimentację w łącznym wymiarze roku i kilku miesięcy.

Wczoraj na ulicy Śląskiej policyjny patrol zauważył dwóch mężczyzn, którzy szli bez zakrytych ust i nosa maseczką. Reagując na wykroczenie policjanci przystąpili do legitymowania. W czasie tej czynności okazało się, że legitymowany 28-latek był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Michowie. Do odbycia ma karę 10 miesięcy pozbawienia wolności. Jak się okazało 28-latka poszukiwał również Sąd Rejonowy w Krakowie, który wcześniej orzekł w stosunku do niego karę 5 miesięcy pozbawienia wolności. To nie koniec poszukiwań 28-latka. Do ustalenia miejsca pobytu szukała go też Prokuratura Rejonowa w Michowie.

28-latek został zatrzymany, policjanci przyjęli od niego oświadczenie o aktualnym miejscu pobytu i mandatowo zakończyli popełnione przez niego wykroczenie niestosowania się do nakazu zasłaniania ust i nosa maseczką. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, skąd dzisiaj przewieziono go do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższy rok i kilka miesięcy za wcześniej popełnione oszustwa komputerowe i przestępstwo niealimentacji.

żródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: Mężczyzna leżał w zaspie. Przechodzień powiadomił straż miejską
Następny artykułZUS wznawia rehabilitację w sanatoriach
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments