Zamość: zostawił garnek na włączonej kuchence i wyszedł na zakupy

0
305

Skrajną nieodpowiedzialnością wykazał się 45-latek, który zostawił garnek na włączonej kuchence i wyszedł z mieszkania. Okazało się, że był pijany. Lekkomyślny lokator swoim zachowaniem naraził na niebezpieczeństwo nie tylko siebie, ale i mieszkańców całego bloku.

W czwartek dyżurny zamojskiej policji otrzymał zgłoszenie, że na klatce schodowej bloku przy ulicy Wyszyńskiego czuć zapach spalenizny i widać dym wydobywający się z jednego z mieszkań. Natychmiast skierował tam policjantów. Na miejscu byli już strażacy. Okazało się, że mieszkanie jest zamknięte. Istniało podejrzenie, że w środku może ktoś przebywać. Natychmiast podjęto, więc decyzję o siłowym otworzeniu drzwi.

Mieszkanie było puste, a na włączonej kuchence gazowej stał garnek ze zwęglonym już jedzeniem. Strażacy zakręcili dopływ gazu i ugasili palącą się potrawę. Po chwili w mieszkaniu pojawił się lokator. 45-latek był pijany, badanie wykazało w jego organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mundurowym tłumaczył, że z mieszkania wyszedł tylko na chwilę po zakupy.

45-latek swoim zachowaniem stwarzał zagrożenie dla siebie i innych, w celu wytrzeźwienia został wiec doprowadzony do komendy. Sprawą lekkomyślnego zachowania 45-latka zajmuje się Policja. Niewykluczone, że mężczyzna za swoje nieodpowiedzialne zachowanie stanie przed sądem.

Źródło: KMP Zamość, starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło

fot. poglądowe

Poprzedni artykułZ nudów sprayem malowali co popadnie
Następny artykułNarkobiznes w Miączynie – zatrzymany 27-latek (zdjęcia)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments