Finisaż wystawy fotografii Diany Berdak pt. “Między słowami”

0
432
''Między słowami'' - Diana Berdak ZTF

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne, Galeria Fotografii Stylowy oraz autorka Diana Berdak serdecznie zapraszają na finisaż wystawy fotografii pt. “Między słowami”, który odbędzie się 20 lutego 2021 roku o godzinie 16:00 w CKF Stylowy w Zamościu.

Jak często pomykamy między uliczkami? Czy skupiamy się aby czytać między słowami? Zatrzymane kadry wyrywają rzeczywistość, pośrodku codziennego zgiełku. Często mijamy ukazane przestrzenie, które w pędzie i ferworze pracy możemy łatwo przegapić. Nie bez powodu wszystkie fotografie są zaprezentowane w tonacji czarno-białej, ponieważ właśnie taka forma pozwala skupić się na szczegółach, a co za tym idzie umożliwia odczytanie tego, co znajduje się między słowami. Fotografie przedstawiają realistyczny, choć często pomijany miejski wizerunek. Łączą spostrzegawczość z wrażliwością, poczucie humoru z powagą. Wiele z nich można określić mianem unikalnego alfabetu zaprezentowanych miast, a wybrane fragmenty należy odczytywać w sposób indywidualny i subiektywny. Walory turystyczne przedstawianych miejsc oraz słynne zabytki schodzą na dalsze plany dając pierwszeństwo temu, co rozgrywa się „Między słowami”.

Diana Berdak – w ZTF od 2016 r., współautorka wielu zbiorowych wystaw, fotoreporterka, działaczka społeczna, studentka animacji kultury oraz produkcji medialnej na UMCS. Zauroczona w niedosłowności czarno-białego reportażu. “Między słowami” jest jej pierwszą autorską wystawą.

 

-materiał nadesłany

plakat diana do kina Finisaż wystawy fotografii Diany Berdak pt.
”Między słowami” – Diana Berdak ZTF

plakat diana na strone Finisaż wystawy fotografii Diany Berdak pt.

 

 

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: 26-latek złość wyładował kopiąc w drzwi do bloku
Następny artykułTerytorialsi na znaczkach Poczty Polskiej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments