ZAMOŚĆ: Zarzuty dla 21 i 34- latka za udzielanie i posiadanie narkotyków

0
282
fot. KMP Zamość

Zarzuty posiadania znacznych ilości narkotyków oraz udzielania środków odurzających innej osobie usłyszał 21-latek z Zamościa. Policjanci w miejscu jego zamieszkania odnaleźli marihuanę w ilości pozwalającej na wytworzenie ponad 250 porcji dilerskich tego narkotyku. Za posiadania marihuany odpowie również 34-latek z naszego miasta. Decyzją sądu 21-latek został tymczasowo aresztowany, natomiast 34-latka po przedstawieniu mu zarzutów policjanci przekazali do dyspozycji sądu. Był on bowiem poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania.

W ubiegłym tygodniu kryminalni z Zamościu zatrzymali 34-latka, przy którym odnaleźli susz roślinny. Zamościanin marihuanę miał również w swoim domu. Odnaleziony przez policjantów susz został zabezpieczony i przewieziony do komendy. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się, że 34-latek był poszukiwany Europejskim Nakazem Aresztowania przez wymiar sprawiedliwości innego kraju. Po przedstawieniu mu zarzutów posiadania środków odurzających został przekazany do dyspozycji sądu.

Prowadzący sprawę kryminalni ustalili, że marihuanę może posiadać także 21-letni mieszkaniec naszego miasta. W trakcie poszukania jego domu odnaleźli susz roślinny. Po badaniu okazało się, że była to marihuana. Policjanci zabezpieczyli u 21-latka narkotyki w ilości, z której można byłoby wykonać ponad 250 porcji dilerskich. Mężczyzna został zatrzymany usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, odpowie także za ich udzielanie innej osobie. Sąd na wniosek policjantów i prokuratora zdecydował, że 21-latek zostanie tymczasowo aresztowany na okres 2 miesięcy.

Posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10, podobnie jak udzielanie narkotyków innej osobie.

źródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułLHS uruchomiła kolejne połączenie z Chongqing
Następny artykułWózek dla dziecka 3w1 – jaki będzie najbardziej odpowiedni?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments