“X Charytatywne Ostatki Online – mimo wszystko” już za nami

0
190

Z całego serca dziękujemy Wszystkim, którzy w sobotni wieczór byli razem z nami podczas X Charytatywnych Ostatków Online – mimo wszystko! – dziękuje Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym “Krok za krokiem” w Zamościu – To wydarzenie było wyjątkowe ze względu na to, że nie mogliśmy spotkać się osobiście. W karnawałową atmosferę wprowadził nas konkurs tańca, podczas którego ponad 130 osób, będąc jurorami, uznało za najlepszą parę nr 1: Agatę i Szymona. Gratulujemy wygranej! Wylosowani jurorzy otrzymali nagrody niespodzianki.

Spośród ponad 130 osób głosujących, wylosowanych zostało 5, do których trafią nagrody niespodzianki. Zgodnie z obietnicą organizatorów, do pierwszej wylosowanej osoby trafi voucher na tort, podobny do tego zaprezentowanego podczas imprezy.

Informacje o wylosowanych osobach znajdziecie Państwo na Facebooku Stowarzyszania i stronie www.spdn.pl

Przypomnijmy, że celem tegorocznych Charytatywnych Ostatków było wsparcie działań Stowarzyszenia „Krok za krokiem” w Zamościu na rzecz II etapu budowy Rodzinnego Domu przy ulicy Kresowej 24 w Zamościu.

Do końca lutego możecie Państwo jeszcze wesprzeć ten właśnie cel.

Jak to zrobić?

Jedną z możliwości jest przekazanie darowizny przez naszą stronę lub bezpośrednio na numer konta:

06 2030 0045 1110 0000 0384 5950 z tytuł wpłaty: Darowizna na Rodzinny Dom. Do wszystkich osób, które wesprą nas w ten sposób, trafi karnawałowa maseczka, prezentowana podczas ostatków.

Kolejna możliwość to wzięcie udziału w licytacji wyjątkowych przedmiotów na allegro charytatywni. Przedmioty ofiarowane na ten cel znajdują się pod linkiem: X Charytatywne Ostatki Online – mimo wszystko – LICYTACJE ALLEGRO

Nadal jest możliwość zakupu vouchera na usługi hotelowe i gastronomiczne w Hotelu Carskie Koszary*** w Zamościu z datą ważności do końca tego roku (cena 150 zł). Część funduszy ze sprzedaży voucherów zostanie przekazana na wspomniany powyżej cel. Ze względów sanitarnych, zakupu vouchera można dokonać w nowej siedzibie Warsztatu Terapii Zajęciowej przy ulicy Kresowej 24 w Zamościu, w godzinach od 10 do 14. Stowarzyszenie prosi, by przed zakupem skontaktować się się z nim telefonicznie pod jednym z numerów: 84 534 22 74, 793 121 165.

Patronat Honorowy nad Charytatywnymi Ostatkami Online objął Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk.

 

Poprzedni artykułHandlarz narkotyków schwytany w Zamościu. Towar trzymał w słoikach [FILM]
Następny artykuł“Działo się 2020” – wystawa Zamojskiej Grupy Fotograficznej – Grupy Twórczej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments