ZAMOŚĆ: Jest praca! PGK poszukuje osób do odśnieżania. Jaka stawka godzinowa?

3
1233

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o. o w Zamościu poszukuje chętnych do pracy przy odśnieżaniu przystanków oraz przejść dla pieszych. Zatrudnienie przez Centrum Integracji Społecznej. Stawka za godzinę to 30 zł brutto.” – ogłoszenie o takiej treści pojawiło się dziś na facebookowym profilu PGK Zamość. Spółka zaznacza, że zapewni łopaty i transport na miejsce pracy.

„Potrzebujesz pracy dorywczej? Chcesz pomóc przy odśnieżaniu miasta? Przyjdź do nas, każda para rąk się przyda!” – zachęca PGK.

Zgłoszenia będą przyjmowane od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-16.00 za pośrednictwem Centrum Integracji Społecznej w Zamościu.

Kontakt:

sekretariat CIS tel. 84 543 28 62

Kierownik CIS Barbara Gajos tel. 692 387 988

grafika: PGK Zamość/Facebook

 

 

Poprzedni artykułZAMOŚĆ: Wydział Ewidencji Kierowców i Pojazdów będzie czynny dłużej
Następny artykułPoszukiwany sam przyszedł na komendę. Wziął ze sobą torbę.
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Mariusz

Teraz zatrudniać brak kompetencji w zarządzaniu po fakcie ludzie powini być zatrudnieni do spraw zieleni i w pogotowiu do odśnieżania .

Józef

Teraz wszyscy szukają Jelenia, najlepiej szukać ludzi na chwilę bo zima miała być łagodna, a tu klops i po co ludziom płacić. Żenada, sami niech odśnieżają, a swoją droga, miasto odśnieżają orły z PGK, wygrali przetarg, więc życzmy im powodzenia! A jaka jest rzeczywistość, widzimy na ulicach.

MARLETTO GETTO

XD