Ciągle sypie śnieg. Na zamojskich ulicach trwa “akcja zima”.

3
882
fot. archiwum NKZ

Nieprzerwanie od wczorajszego wieczora na ulicach Zamościa trwa akcja odśnieżania. W tej chwili na terenie miasta pracuje cały sprzęt, jakim dysponuje PGK Zamość, są to solarki, piaskarki i pługi.

 

Warunki atmosferyczne są niekorzystne, śnieg ciągle pada i ma tak być do wieczora. Niestety, mimo działań, warunki drogowe wciąż są trudne.

 

– Priorytetem jest zapewnienie przejezdności na głównych ulicach, którymi porusza się miejska komunikacja, drogami prowadzącymi do szpitali, Policji, Straży Pożarnej. Małe odśnieżarki usuwają śnieg z chodników. Kiedy opad ustanie, sprzęt zostanie przekierowany na osiedla mieszkaniowe i parkingi. – informuje zamojski magistrat i apeluje do kierowców i pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności.

Poprzedni artykuł63 – latka przelała internetowemu amantowi 12 tys. euro. Pisał, że ją kocha
Następny artykułZAMOŚĆ: Obfite opady śniegu. Fatalne warunki na osiedlach i parkingach [ZDJĘCIA]
Subscribe
Powiadom o
3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jarek

Może odśnieżcie dojazdy do przedszkoli(szczególnie przedszkole nr 6). Będzie bezpieczniej

Trzaskowski

Prezydent Wnuk nie radzi sobie ze śniegiem?

Zbyszek

Odśnieżanie uliczek osiedlowych to jedna wielka pomyłka.Plug przejedzie środkiem ulicy, odśnieży środek, ale zasypie dojścia do klatek schodowych, podjazdy do garaży, chodniki.2 razy odkuwalem podjazd do garażu, ale Pan, który obsługiwał pług jest konsekwentny i dalej zsypuje . Może pora przeprowadzać kontrolę wykonanych prac . Zapraszam na Hrubieszowską, vis a vis Archiwum Państwowego.A ti jest droga wojewódzka!!!