Decyzją rządu, od 12 lutego, warunkowo na dwa tygodnie otwarte zostaną kina. Publiczność będzie mogła zająć 50 proc. miejsc na widowni. Widzów obowiązywać będzie także ścisły reżim sanitarny: dezynfekcja rąk, zasłanianie ust i nosa podczas seansów oraz zakaz konsumpcji. 

Na możliwość otwarcia z niecierpliwością czekało także Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu. W piątek, 12 lutego wreszcie się otwiera. Z okazji Walentynek w weekendowym repertuarze znajdzie się mnóstwo hitów i premier filmowych: komedie, fascynujące historie, intrygujące tematy, poruszające opowieści, kino studyjne i animacje dla najmłodszych kinomanów. Bilety już w sprzedaży!

PALM SPRINGS to inteligentna i przezabawna komedia na walentynki, jakiej nam wszystkim było trzeba. To jeden z tych filmów, które chce się oglądać bez końca – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. Komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza. SKŁODOWSKA – opowieść o wielkiej odwadze, determinacji, miłości i geniuszu kobiety, która zadziwiła naukowy Paryż, a wkrótce cały świat. SOUND OF METAL – jeden z najbardziej fascynujących filmów, jakie zobaczycie w tym roku. To poruszająca, pełna emocji opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie. JESZCZE JEST CZAS – Viggo Mortensen w swoim szczerym, poruszającym i pełnym czułości debiucie reżyserskim w aktorskim duecie ze znakomitym Lance’em Henriksenem. 25 LAT NIEWINNOŚCI. SPRAWA TOMKA KOMENDY – rewelacyjnie przyjęty i szeroko dyskutowany film na podstawie prawdziwej historii młodego mężczyzny niesłusznie skazanego za zbrodnię, której nie popełnił. BANKSTERZY – film, którego boją się banki. Każdy z nas mógł paść ofiarą tego systemu. To trzeba zobaczyć! CZYŚCIEC – obraz filmowy, który w uporządkowany sposób pomaga odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania dotyczące życia po śmierci.

Dla najmłodszych widzów również nie zabraknie propozycji filmowych: MAGICZNE MUZEUM – daj się ponieść przygodzie! Czy mały chłopiec będzie w stanie pokonać pradawne zło i przezwycięży własne słabości? Sprawdźcie w „Magicznym muzeum”. TAJEMNICZY OGRÓD – jedna z najpiękniejszych baśni wszech czasów w zupełnie nowej, wizjonerskiej filmowej odsłonie. Oscarowa obsada, niezwykła oprawa wizualna i scenariusz wierny książce.

W repertuarze dla koneserów: ZABIJ TO I WYJEDŹ Z TEGO MIASTA – laureat Złotych Lwów dla najlepszego filmu na festiwalu w Gdyni, przyprawiająca o dreszcze podróż w przeszłość własną i kraju, wywoływanie duchów ludzi i miejsc, terapeutyczna opowieść o rodzinie i wzruszający hołd dla przyjaźni z fenomenalną muzyką i utworami Tadeusza Nalepy oraz zespołu Breakout. TONY HALIK – historia człowieka, który tak skutecznie stworzył własną legendę, że do dziś nie wiemy, co jest w niej prawdą. Kim był Tony Halik? Podróżnik, dziennikarz, filmowiec. Jego życiowe perypetie wydają̨ się̨ równie nieprawdopodobne jak przygody Indiany Jonesa.

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu działa w obowiązującym reżimie sanitarnym i zgodnie z aktualnymi zaleceniami ministerstwa zdrowia. Szczegółowe informacje: www.stylowy.net

Bilety dostępne wyłącznie w sprzedaży internetowej: www.stylowy.net i w kasach kina, ul. Odrodzenia 9.

18 zł (ulgowe), 20 zł (normalne), sala studyjna: 12 zł (normalne), 10 zł (ulgowe)

źródło: CKF „Stylowy”

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments