Zamojskie kino otwiera się dla widzów. Co w walentynkowym repertuarze?

0
457
fot. archiwum NKZ

Decyzją rządu, od 12 lutego, warunkowo na dwa tygodnie otwarte zostaną kina. Publiczność będzie mogła zająć 50 proc. miejsc na widowni. Widzów obowiązywać będzie także ścisły reżim sanitarny: dezynfekcja rąk, zasłanianie ust i nosa podczas seansów oraz zakaz konsumpcji. 

Na możliwość otwarcia z niecierpliwością czekało także Centrum Kultury Filmowej “Stylowy” w Zamościu. W piątek, 12 lutego wreszcie się otwiera. Z okazji Walentynek w weekendowym repertuarze znajdzie się mnóstwo hitów i premier filmowych: komedie, fascynujące historie, intrygujące tematy, poruszające opowieści, kino studyjne i animacje dla najmłodszych kinomanów. Bilety już w sprzedaży!

PALM SPRINGS to inteligentna i przezabawna komedia na walentynki, jakiej nam wszystkim było trzeba. To jeden z tych filmów, które chce się oglądać bez końca – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. Komedia idealna na czasy, gdy wszystko wydaje się bez sensu i być może najlepszym rozwiązaniem jest szalona impreza. SKŁODOWSKA – opowieść o wielkiej odwadze, determinacji, miłości i geniuszu kobiety, która zadziwiła naukowy Paryż, a wkrótce cały świat. SOUND OF METAL – jeden z najbardziej fascynujących filmów, jakie zobaczycie w tym roku. To poruszająca, pełna emocji opowieść o losach pary, która z dnia na dzień musi zmierzyć się z wyzwaniem bezpowrotnie zmieniającym ich życie. JESZCZE JEST CZAS – Viggo Mortensen w swoim szczerym, poruszającym i pełnym czułości debiucie reżyserskim w aktorskim duecie ze znakomitym Lance’em Henriksenem. 25 LAT NIEWINNOŚCI. SPRAWA TOMKA KOMENDY – rewelacyjnie przyjęty i szeroko dyskutowany film na podstawie prawdziwej historii młodego mężczyzny niesłusznie skazanego za zbrodnię, której nie popełnił. BANKSTERZY – film, którego boją się banki. Każdy z nas mógł paść ofiarą tego systemu. To trzeba zobaczyć! CZYŚCIEC – obraz filmowy, który w uporządkowany sposób pomaga odpowiedzieć na najbardziej nurtujące pytania dotyczące życia po śmierci.

Dla najmłodszych widzów również nie zabraknie propozycji filmowych: MAGICZNE MUZEUM – daj się ponieść przygodzie! Czy mały chłopiec będzie w stanie pokonać pradawne zło i przezwycięży własne słabości? Sprawdźcie w „Magicznym muzeum”. TAJEMNICZY OGRÓD – jedna z najpiękniejszych baśni wszech czasów w zupełnie nowej, wizjonerskiej filmowej odsłonie. Oscarowa obsada, niezwykła oprawa wizualna i scenariusz wierny książce.

W repertuarze dla koneserów: ZABIJ TO I WYJEDŹ Z TEGO MIASTA – laureat Złotych Lwów dla najlepszego filmu na festiwalu w Gdyni, przyprawiająca o dreszcze podróż w przeszłość własną i kraju, wywoływanie duchów ludzi i miejsc, terapeutyczna opowieść o rodzinie i wzruszający hołd dla przyjaźni z fenomenalną muzyką i utworami Tadeusza Nalepy oraz zespołu Breakout. TONY HALIK – historia człowieka, który tak skutecznie stworzył własną legendę, że do dziś nie wiemy, co jest w niej prawdą. Kim był Tony Halik? Podróżnik, dziennikarz, filmowiec. Jego życiowe perypetie wydają̨ się̨ równie nieprawdopodobne jak przygody Indiany Jonesa.

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu działa w obowiązującym reżimie sanitarnym i zgodnie z aktualnymi zaleceniami ministerstwa zdrowia. Szczegółowe informacje: www.stylowy.net

Bilety dostępne wyłącznie w sprzedaży internetowej: www.stylowy.net i w kasach kina, ul. Odrodzenia 9.

18 zł (ulgowe), 20 zł (normalne), sala studyjna: 12 zł (normalne), 10 zł (ulgowe)

źródło: CKF “Stylowy”

Poprzedni artykułTomaszowianka mistrzynią świata! Złoto Moniki Skinder.
Następny artykułPolicjanci przyszli z pomocą seniorom
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments