Policjanci przyszli z pomocą seniorom

0
274
fot. KPP Tomaszów Lubelski

W ostatnich dwóch dniach policjanci z Posterunku Policji w Tyszowcach na terenie gmin Tyszowce i Rachanie w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi dostarczyli leki oraz niezbędne zakupy potrzebującym mieszkańcom w podeszłym wieku.

Policjanci z Posterunku Policji w Tyszowcach ofiarowali swą pomoc mieszkańcom w podeszłym wieku, którzy  w czasie choroby potrzebowali leków. W ramach współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Rachaniach oraz Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Tyszowcach w związku z trudnymi warunkami atmosferycznymi dysponując potrzebnym sprzętem oraz rozpoznaniem terenowym policjanci z Posterunku Policji w Tyszowcach docierali do potrzebujących mieszkańców w podeszłym wieku dowożąc leki oraz najbardziej niezbędne artykuły spożywcze.

W tym trudnym czasie  pomoc policjantów dla starszych osób okazała się bardzo potrzebna, gdyż osoby te na co dzień mają problemy z załatwianiem codziennych spraw a w czasie  niekorzystnych warunków atmosferycznych jest to czasami wręcz niemożliwe. Pamiętajmy o potrzebujących seniorach i szczególnie teraz w czasie silnych mrozów i opadów śniegu udzielajmy im pomocy. – mówi podinspektor Andrzej Piwko z Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

 

 

 

Poprzedni artykułZamojskie kino otwiera się dla widzów. Co w walentynkowym repertuarze?
Następny artykułZamość otwiera kulturę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments