Czekając na zamówione pierogi, ważył marihuanę na tylnej kanapie volkswagena.

2
327
fot. KPP Tomaszów Lubelski

Tomaszowscy kryminalni zatrzymali 21-latka, który odpowie za posiadanie narkotyków. Młody człowiek wpadł w ręce operacyjnych w dosyć nietypowy sposób, kiedy czekając z kolegą na zamówione w restauracji pierogi, ważył marihuanę na tylnej kanapie volkswagena. Z takiej ilości zabezpieczonej substancji można byłoby sporządzić ponad 90 porcji dealerskich narkotyków. Teraz 21-latka czekają kłopoty, bowiem może mu grozić nawet do 3 lat więzienia.

Zdarzenie miało miejsce przed kilkoma dniami. Operacyjni z tomaszowskiej komendy zauważyli wieczorem zaparkowanego na ulicy Jana Pawła volkswagena.  W środku siedziało dwóch mężczyzn. Kiedy policjant zastukał w szybę auta, zauważył wewnątrz pojazdu nagłe poruszenie. Niespodziewaną kontrolą wystraszony był szczególnie ten mężczyzna, który znajdował się na tylnej kanapie.

Zapytani przez policjantów młodzi mężczyźni, stwierdzili, że czekają na zamówione w restauracji pierogi. Jak się szybko okazało, w oczekiwaniu na ciepły posiłek, jeden z nich „nie tracił” czasu ważąc susz marihuany na tylnym siedzeniu.

21-letni właściciel narkotyków został zatrzymany. Z takiej ilości zabezpieczonej substancji można byłoby sporządzić ponad 90 porcji dealerskich narkotyków.

22-letni mieszkaniec Tomaszowa Lubelskiego niebawem usłyszy zarzuty posiadania substancji zabronionych. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

Poprzedni artykułChciał zostać milionerem, tymczasem stracił pieniądze
Następny artykułOferty pracy w Zamościu i regionie aktualne na dzień 01.02.2021.
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Hieronim

ile to jest porcja dealerska?? 0.1g , 1g?? 10g?? 50g ?? 100g?? czy tez 500 g? bo nie pojmuję pojęcia jedna porcja dealerska… jestem szarakiem w tych tematach ale dla mnie 1000 g to też jedna porcja dealerska

jozwa
Reply to  Hieronim

Porcja dilerska to tyle co kot napłakał albo gdy dzielisz włos na czworo.No ale jak się nie ma co się lubi..