Nocny pożar warsztatu samochodowego

0
375
fot. KPP Krasnystaw

Do pożaru budynku gospodarczego doszło dzisiaj nad ranem na terenie gminy Gorzków. Spaleniu uległ samochód wstawiony do naprawy oraz przyczepa, a także inny sprzęt mechaniczny. Wstępne ustalenia wskazują na to, że przyczyną było rozszczelnienie się pieca grzewczego. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności podczas obchodzenia się z tego rodzaju urządzeniami grzewczymi.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 3 rano w miejscowości Orchowiec. Jak wstępnie ustalili mundurowi przyczyną zaprószenia ognia w jednym z budynków gospodarczych, w którym znajdował się warsztat samochodowy, było rozszczelnienie się pieca grzewczego. W wyniku pożaru spłonął samochód osobowy wstawiony do naprawy oraz przyczepa rolnicza, a także inny sprzęt znajdujący się na wyposażeniu warsztatu. Pomimo sporych strat materialnych na szczęście nikt nie ucierpiał w tym zdarzeniu.

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności przy obchodzeniu się z wszelkiego rodzaju sprzętem grzewczym i urządzeniami dogrzewającymi. Pamiętajmy, aby nie pozostawiać bez opieki takich urządzeń. Nawet niewielka iskra czy zwarcie instalacji elektrycznej może spowodować pożar samego urządzenia bądź spowodować rozprzestrzenienie się ognia na całe pomieszczenie.

źródło: KPP Krasnystaw

 

Poprzedni artykułNIELISZ: Niebezpieczne skrzyżowanie zostanie przebudowane? Są takie plany
Następny artykułZdalnie sterowany wibrator – jak to działa?
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments