Jaka to melodia? Wygrana dla „Krok za krokiem” [WIDEO]

2
1120

W niedzielę 17 stycznia 2021 roku mogliśmy obejrzeć kolejny odcinek programu „Jaka to melodia”. Było to wydanie specjalne poświęcone muzyce z filmów i seriali. O nagrodę pieniężną z przeznaczeniem na wybrany cel charytatywny walczyły trzy znakomite wokalistki: Anna Jurksztowicz, Urszula i Kasia Stankiewicz. 

Rundę finałowa brawurowo rozegrała Kasia Stankiewicz, zdobywając główną nagrodę. Do tej puli dołączyły też pieniądze wygrane przez Urszulę i Annę Jurksztowicz, co dało w sumie kwotę 14 110 zł. Uczestniczki zdecydowały, że swoją wygraną przekażą na rzecz Stowarzyszenia Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym „Krok za krokiem” w Zamościu. Pieniądze te, jak się dowiadujemy, wesprą cele statutowe stowarzyszenia, w tym najważniejszy: budowę II etapu kompleksu Terapeutyczno-Opiekuńczego na ul. Kresowej 24 –  II etapu Rodzinnego Domu – Domu, w którym zamieszkać ma 28 dorosłych osób z niepełnosprawnościami.

 

Link do pobrania końcówki programu: http://spdn.pl/?get_file=466

Poprzedni artykułSzukasz pracy w Zamościu i okolicy? Sprawdź najświeższe oferty z PUP
Następny artykułKonkurs matematyczny dla szkół podstawowych pod skrzydłami AGH
Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Dominika

Super, że ktoś wspiera nasze stowarzyszenie! Jestem wzruszona, że ktoś jeszcze myśli o dzieciach niepełnosprawnych!

… [Trackback]

[…] Read More Information here on that Topic: kurierzamojski.pl/2021/01/18/jaka-to-melodia-wygrana-dla-krok-za-krokiem-wideo/ […]