Pijany 21-latek dachował seatem.

0
2167
fot. KMP Zamość

O dużym szczęściu może powiedzieć nietrzeźwy 21-latek kierujący seatem, dla którego zderzenie z drzewem zakończyło się ogólnymi potłuczeniami. Mężczyzna siadł za kierownicę osobówki mając w organizmie ponad promil alkoholu i za to poniesie odpowiedzialność.

Do zdarzenia doszło w gminie Krasnobród na trasie z Krasnobrodu do Suchowoli.  Około godziny 4:00 w nocy z piątku na sobotę powiadomieni o kolizji policjanci wstępnie ustalili, że kierujący seatem nagle stracił panowanie nad samochodem i wypadł z drogi. Seat dachował i uderzył w drzewo.

21-latka, który kierował osobówką, załoga karetki pogotowia przewiozła do szpitala. Po wykonanych tam badaniach okazało się, że poza niegroźnymi potłuczeniami nie odniósł poważniejszych obrażeń.

Policyjne badanie alkomatem wykazało w organizmie 21-latka ponad promil alkoholu. Policjanci zatrzymali mieszkańcowi gminy Adamów uprawnienia do kierowania pojazdami oraz dowód rejestracyjny seata.

Mundurowi ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia oraz jego okoliczności. 21-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 2 oraz utarta prawa jazdy.

źródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułZ automatu do gier ukradł maskotki
Następny artykułOd dziś kwarantanna narodowa. Pełna lista obostrzeń