Z automatu do gier ukradł maskotki

0
695

Policjanci zatrzymali 27-latka podejrzanego o włamanie do automatu do gier stojącego na pasażu jednej z zamojskich galerii handlowych. W maszynie wyłamał drzwiczki i zabrał pieniądze oraz przedmioty przeznaczone do wygrania. Wartość poniesionych strat pokrzywdzony wycenił na ponad 2 tysiące złotych. 27-latek usłyszał już zarzuty. Odpowie za włamanie oraz zniszczenie automatu.

W minionym tygodniu policjanci zostali powiadomieni o włamaniu do automatu do gier w jednej z galerii handlowych w Zamościu przy ulicy Lubelskiej. Automat stał na pasażu galerii. Niezauważony przez nikogo sprawca wyłamał drzwiczki w maszynie i zabrał z niej nie tylko pieniądze, ale też maskotki oraz inne przedmioty, które można było wygrać korzystając z automatu. Pokrzywdzony wycenił skradziony towar na kwotę 600 złotych. W czasie włamania uszkodzony został również automat, a jego naprawa będzie kosztowała pokrzywdzonego 1500 złotych.

Kryminalni z zamojskiej komendy zajęli się ustaleniem osób odpowiedzialnych za ten czyn. Do sprawy został zatrzymany 27-latek z Zamościa. Mężczyzna już usłyszał zarzuty kradzieży z włamaniem oraz zniszczenia automatu. Ze swojego postępowania wytłumaczy się przed sądem.

Zgodnie z polskim prawem przestępstwo kradzieży z włamaniem zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

starszy aspirant Dorota Krukowska-Bubiło

Poprzedni artykułPoszukiwany wpadł bo nie mial maseczki
Następny artykułPijany 21-latek dachował seatem.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments