GAIA
Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego zaprasza najmłodszych mieszkańców naszego miasta do udziału XXI Spotkaniach z Kolędą i Pastorałką – Zamość 2021.XXI 

Tegoroczna edycja konkursu skierowana jest wyłącznie do dzieci w wieku przedszkolnym, a w związku z sytuacją pandemiczną przesłuchania odbędą się w systemie online.

Celem konkursu jest kultywowanie wśród dzieci zwyczaju kolędowania, jako żywej tradycji bożonarodzeniowej; prezentacja dorobku artystycznego i promocja najmłodszych wykonawców; inspiracja do twórczych poszukiwań repertuaru.

Konkurs przeznaczony jest dla zespołów i solistów z przedszkoli Miasta Zamość.

Młodzieżowy Dom Kultury czeka na nagrania video i karty zgłoszeń, które należy przesłać
do dnia 31 grudnia 2020 r. na adres e-mail: [email protected]

Każdy zespół lub solista prezentuje jeden utwór (tradycyjną kolędę lub pastorałkę w języku polskim). Przedszkole może maksymalnie zgłosić dwa zespoły i dwóch solistów. Powołane przez organizatora Jury oceniać będzie: umiejętności wokalne i instrumentalne, aranżacje, muzykalność, dobór repertuaru oraz ogólny wyraz artystyczny.

Na uczestników czekają nagrody: Złota Gwiazdka, Srebrna Gwiazdka, Brązowa Gwiazdka, wyróżnienia i nagrody niespodzianki.

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 8 stycznia 2021 roku. Lista nagrodzonych uczestników ukaże się tego samego dnia na stronie internetowej

Szczegółowy regulamin znajdziecie klikając TUTAJ.

plakat 1 MDK zaprasza najmłodszych do udziału w XXI Spotkaniach z Kolędą i Pastorałką

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments