W kurtce odnaleźli plastikową tubkę, a w niej susz roślinny.

0
526
Źródło:policja
GAIA

Zamojscy policjanci zatrzymali mężczyzn poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności. 25-latek wpadł podczas legitymowania, a dodatkowo w kurtce miał susz roślinny. Z kolei 45-latek ukrywał się przed organami ścigania chcąc uniknąć więzienia za przestępstwa przeciwko rodzinie i posiadanie towarów bez akcyzy. Obaj zostali zatrzymani i najbliższe miesiące spędzą w zakładach karnych.

Wczoraj policyjny patrol na jednej z zamojskich ulic wylegitymował 25-latka. W policyjnych bazach figurował jako osoba poszukiwana przez jeden z warszawskich sądów. W czasie kontroli policjanci w jego kurtce odnaleźli plastikową tubkę, a w niej susz roślinny. Badanie narkotesterem potwierdziło, że jest to marihuana. 25-latek z Zamościa trafił do policyjnego aresztu. Na swoim koncie ma przestępstwo naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego, za co sąd orzekł mu karę kilku miesięcy pozbawienia wolności. Teraz odpowie także za posiadanie substancji zabronionych.

Kolejny z zatrzymanych to 45-latek z Zamościa. Dzielnicowi odnaleźli go w jednym z mieszkań na terenie miasta. Ukrywał się przed organami ścigania chcąc uniknąć więzienia za przestępstwa przeciwko rodzinie i posiadanie towarów bez akcyzy. Do odbycia ma karę pozbawienia wolności w łącznym wymiarze ponad 10 miesięcy.

Obaj zatrzymani wkrótce trafią do zakładów karnych.

Źródło: KMP Zamość, starszy aspirant Dorota Krukowska – Bubiło

Fot. poglądowe

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments