GAIA

Na trasie Biłgoraj – Smólsko Duże doszło do wypadku drogowego. W wyniku czołowego zderzenia dwóch osobówek kierujący pojazdami z poważnymi obrażeniami zostali przetransportowani do szpitali.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 12:00 na trasie Biłgoraj – Smólsko Duże. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia kierujący samochodem marki Ford, 68-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego jadąc w kierunku Biłgoraja z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na prawe pobocze. Następnie mężczyzna zjechał na lewy pas i uderzył w jadący z naprzeciwka samochód marki Peugeot, którym kierowała 27-letnia mieszkanka naszego powiatu. W samochodach nie było pasażerów.

68-latek z miejsca zdarzenia został Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym przetransportowany do szpitala. Kobieta z poważnymi obrażeniami również trafiła do szpitala. Jak ustalili policjanci była trzeźwa. Z uwagi na obrażenia nie udało się ustalić stanu trzeźwości kierującego fordem na miejscu zdarzenia. Od mężczyzny została pobrana krew do badań.

Droga w miejscu zdarzenia na czas wykonywanych przez policjantów czynności procesowych była całkowicie zablokowana. Policjanci kierowali podróżujących na wyznaczone objazdy. Obecnie trwa ustalanie dokładnych przyczyn i okoliczności wypadku.

Policjanci apelują do kierowców o przestrzeganie przepisów i ostrożność na drodze.

źródło: KPP Biłgoraj

 

 

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Petrus

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.579925890