Szczebrzeszyn: 18-latek ukradł produkty i pobił ochroniarza.

2
1864
fot. Policja
GAIA

Policjanci ze Szczebrzeszyna ustalili i zatrzymali podejrzanego o kradzież rozbójniczą. 18-latek ukradł ze sklepu artykuły spożywcze, a uciekając pobił ochroniarza, który próbował go zatrzymać. Usłyszał już zarzut. Do rozprawy pozostanie pod policyjnym dozorem. Za dokonane przestępstwo może trafić do więzienia nawet na 10 lat.

W mijającym tygodniu w jednym ze sklepów w Szczebrzeszynie przy ulicy Targowej doszło do kradzieży artykułów spożywczych. Powiadomieni o zdarzeniu miejscowi policjanci od zgłaszającego dowiedzieli się, że młody mężczyzna ze sklepowych półek zabrał asortyment spożywczy i wyszedł ze sklepu nie płacąc za towar. Zauważył to pracownik ochrony i ruszył za mężczyzną. Kiedy go dogonił, ten uderzył ochroniarza dwukrotnie pięścią w głowę i uciekł. Po drodze odrzucił skradzione przedmioty. Na szczęście 51-letniemu pracownikowi nic poważnego się nie stało.

Policjanci ze Szczebrzeszyna natychmiast zajęli się wyjaśnieniem sprawy i ustaleniem jego sprawcy. Już następnego dnia był on w rękach mundurowych. 18-latek ze Szczebrzeszyna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. W piątek został doprowadzony do prokuratory, gdzie usłyszał zarzut kradzieży rozbójniczej. Przestępstwo tego typu zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zdecyduje sąd, a do rozprawy pozostanie pod policyjnym dozorem.

Źródło: KMP Zamość – starszy aspirant Dorota Krukowska-Bubiło

- reklama-
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ktos

niezly ochroniarz jak dal sie pobic xD

edz

ochroniarz z koziej dupy trąba heh