- reklama-

Obecny rok przez epidemię koronawirusa jest inny niż te, które znaliśmy dotychczas, w związku z tym inny będzie też Jarmark Świąteczny. Po raz pierwszy Urząd Miasta Zamość zaprasza wszystkich do udziału w internetowej odsłonie bożonarodzeniowego kiermaszu.

Tegoroczny jarmark przenieśliśmy do internetu, ponieważ obecna sytuacja epidemiologiczna nie pozwala nam zorganizować tego przedsięwzięcia na żywo. Dzięki temu będziecie mieli możliwość zakupu świątecznych dobrodziejstw nie tylko w Polsce, ale również za granicą – nie wychodząc z domu! Mamy nadzieję, że licznie skorzystacie z tej okazji.” – zachęca zamojski magistrat.

Pierwszy jarmark świąteczny online zorganizowany zostanie wspólnie z miastami partnerskimi – Weimar oraz Schwaebisch Hall w Niemczech.

Wydarzenie można śledzić na Facebooku:

https://www.facebook.com/events/1121377171614965

Na stronie wydarzenia do 10 grudnia prowadzona będzie prezentacja wystawców. 11 grudnia od godziny 10 rozpocznie się zaś prezentacja towarów w postaci postów od poszczególnych wystawców.

Do 4 grudnia Miasto Zamość przyjmuje też zgłoszenia od wystawców. Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem można pobrać tutaj:

formularz-zgloszeniowy.pdf [5.33 Mb]

Uzupełniony formularz należy przesłać na adres: [email protected]

 

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments