- reklama-

Policjanci z Posterunku w Werbkowicach (powiat hrubieszowski) zatrzymali wczoraj w pościgu dwóch młodych mężczyzn, którzy napadli na miejscową stację paliw. Ich celem nie były jednak pieniądze, ale alkohol i papierosy. Napad się udał, jednak sprawcy podczas ucieczki pogubili część skradzionego towaru. Obaj byli tak pijani, że do tej pory trzeźwieją w policyjnym areszcie.

Wczoraj przed godziną 17:00 policjanci z Posterunku Policji w Werbkowicach otrzymali zgłoszenie, że dwóch mężczyzn weszło do miejscowej stacji paliw i grożąc pracownicy zażądali wydania papierosów oraz alkoholu. Następnie kiedy mieli już swoje łupy w rękach, uciekli w nieznanym kierunku.

Natychmiast po zgłoszeniu policjanci ruszyli w pościg za napastnikami. Zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 24 i 28 lat. Obaj to mieszkańcy gminy Werbkowice. Jak się okazało mężczyźni uciekając od policjantów pogubili po drodze skradziony alkohol. Funkcjonariusze odnaleźli butelki w przydrożnym rowie.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania przez funkcjonariuszy byli nietrzeźwi. Mężczyźni odpowiedzą przed sądem za rozbój. Za to przestępstwo grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

źródło: KPP Hrubieszów

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
miszcz

byliście zajebiści