GAIA

Brakiem wyobraźni wykazał się 42 latek ze Świdnika, który wczoraj pędził samochodem marki Skoda w terenie zabudowanym przekraczając dopuszczalną prędkość o 84 kilometry na godzinę. Kierowca został zatrzymany w miejscowości Korczów. Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy, został również ukarany mandatem i otrzymał punkty karne. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek na drodze.

Brakiem wyobraźni wykazał się 42 latek ze Świdnika, który wczoraj około godziny 8:00 pędził samochodem marki Skoda w terenie zabudowanym przekraczając dopuszczalną prędkość o 84 kilometry na godzinę. Kierowca został zatrzymany w miejscowości Korczów. Mężczyzna na trzy miesiące stracił prawo jazdy, został również ukarany mandatem i otrzymał punkty karne.

Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych, szczególnie tych, które niosą za sobą największe żniwo ofiar śmiertelnych. Apelujemy do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Pamiętajmy na drogach zrobiło się ślisko i niebezpiecznie. Zderzenie przy takiej prędkości mogłoby skończyć się tragiczniE

ŹRÓDŁO: KMP Biłgoraj, młodszy aspirant Joanna Klime

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments