GAIA

Boisko wielofunkcyjne zlokalizowane na terenie Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 4 w Zamościu przeszło generalny remont. Powstało bezpieczne miejsce do prowadzenia zajęć wychowania fizycznego, z którego będą mogli korzystać nie tylko uczniowie, ale i mieszkańcy miasta. Zadanie zrealizowało Miasto Zamość.

Boisko asfaltowe, które funkcjonowało do tej pory przy szkole, zostało przebudowane: wykonano bezpieczną nawierzchnię poliuretanową pozwalającą na korzystanie z płyty boiska niezależnie od warunków atmosferycznych, a także ograniczającą niebezpieczeństwo wystąpienia wypadków, zamontowano nowe oświetlenie w technologii LED, ogrodzenie pełniące rolę piłkochwytu, kupiono nowe wyposażenie sportowe. Na boisku można grać w piłkę ręczną, koszykówkę, siatkówkę, a z myślą o kibicach zainstalowano siedziska stadionowe, które są umocowane do podłoża.

Wartość dofinansowania 252 000 zł. Całkowita wartość zadania 730 770,98 zł. Zadanie dofinansowane z państwowego funduszu celowego w ramach programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – Edycja 2020.

źródło: UM Zamość

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments