- reklama-
Zamojscy policjanci zatrzymali sprawczynię kradzieży kosmetyków w jednym ze sklepów na terenie Zamościa. 39-letnia kobieta dwukrotnie wyszła ze sklepu kosmetycznego nie płacąc za zrobione zakupy. W ręce policji wpadł także 18-latek, który włamał się do piwnicy bloku w Szczebrzeszynie. Jego łupem padł rower górski, rolki oraz torba ze środkami czystości. Oboje po nocy spędzonej w policyjnym areszcie zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty.

W miniony weekend zamojscy policjanci zatrzymali 39-letnią mieszkankę Zamościa, która kilka miesięcy wcześniej dokonywała kradzieży w jednym z zamojskich sklepów. Za pierwszym razem kobieta nie płacąc za zrobione zakupy wyszła ze sklepu z kosmetykami na kwotę blisko 400 zł, natomiast dwa miesiące później wartość skradzionych rzeczy wyniosła już prawie 600 zł.

Zatrzymany do innej sprawy przez policjantów ze Szczebrzeszyna 18-latek miał na swoim koncie włamanie do piwnicy. Do tego zdarzenia doszło w nocy z 10 na 11 listopada. Sprawca zabrał z piwnicy bloku przy ul. Zielonej w Szczebrzeszynie rower górski, rolki i torbę ze środkami czystości o łącznej wartości 1000 zł.

Działania funkcjonariuszy doprowadziły do ustalenia danych sprawców tych przestępstw. W sobotę oboje trafili do policyjnego aresztu. Zostali już przesłuchani i usłyszeli zarzuty. 39-letniej mieszkance Zamościa grozi  do 5 lat, a 18-latkowi ze Szczebrzeszyna do 10 lat pozbawienia wolności.

źródło: KMP Zamość

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments