Zamość: Młodzi pobiegli dla Niepodległej [WYNIKI, ZDJĘCIA]

0
390

Klub Sportowy „Agros” Zamość, chcąc uczcić 102. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, jak co roku zorganizował Biegi Listopadowe. Tym razem, ze względu na trudne warunki ogólnoświatowej pandemii Biegi musiały być inne niż zwykle i odbyły się z zachowaniem wymogów reżimu sanitarnego.

Biegi Listopadowe z okazji Narodowego Święta Niepodległości rozgrywane były na zamkniętym obiekcie – stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu, bez udziału publiczności.

W wydarzeniu wzięły udział osoby, które indywidualnie dbają o aktywność polegającą na bieganiu. Zwycięzcy na poszczególnych dystansach otrzymali nagrody rzeczowe oraz medale.

Biegi były współfinansowane ze środków Ministerstwa Sportu oraz ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach realizacji projektu pt. “Marketing Gospodarczy Województwa Lubelskiego II”.

Zawody zostały zorganizowane przy współpracy z Urzędem Miasta Zamość, Starostwem Powiatowym w Zamościu, Powiatowym i Miejskim Zrzeszeniem LZS w Zamościu oraz Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Zamościu.

[materiał nadesłany]

 

kom1 Zamość: Młodzi pobiegli dla Niepodległej [WYNIKI, ZDJĘCIA]

komunikat 2 Zamość: Młodzi pobiegli dla Niepodległej [WYNIKI, ZDJĘCIA]

 

 

Poprzedni artykułDla żartu powiadomił o bombie na dworcu
Następny artykułZDK zaprasza dzieci na warsztaty plastyczne online.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments