- reklama-

Młodzieżowy Dom Kultury im. Kornela Makuszyńskiego w Zamościu kolejny raz otrzymał zgodę na utworzenie sztabu Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Szefową Sztabu Nr 5535 została Pani Magdalena Cieplechowicz – Buczak. 29 Finał WOŚP, który zaplanowano na 10 stycznia 2021 r., odbędzie się pod hasłem „Gramy z głową”. Tym razem zebrane środki przeznaczone zostaną na zakup sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. 

Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, jak co roku zaprasza do wspólnego kwestowania. Organizatorzy zamojskiego finału WOŚP proszą jednak, by tym razem wolontariuszami były osoby pełnoletnie.

Rejestracja wolontariuszy trwa od 7 do 27 listopada 2020 roku. Prosimy jednak nie czekać do ostatniej chwili. Przysłanie zgłoszenia po wskazanym terminie nie gwarantuje rejestracji wolontariusza. Rejestrujemy bezpośrednio w Sztabie. Zapraszamy więc do Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu (ul. Kamienna 20 – sekretariat) w dniach7 listopada – 27 listopada bieżącego roku w godzinach 8.00-16.00 z wypełnioną ankietą i zdjęciem do identyfikatora w formie elektronicznej (płyta CD lub przesłane na adres poczty elektronicznej placówki), w rozmiarze co najmniej 800×600 pikseli, format JPG. Na zdjęciu musi być widoczna cała głowa, twarz nie może być zasłonięta przez włosy, okulary przeciwsłoneczne i elementy otoczenia. Podczas wizyty w Sztabie prosimy pamiętać o bezwzględnym przestrzeganiu obowiązujących zasad sanitarnych! informuje Magdalena Cieplechowicz – Buczak, szefowa zamojskiego sztabu WOŚP

Więcej szczegółów można uzyskać pod numerem tel. 84 638 44 46
(w godz. 8.00 – 16.00) lub drogą mailową: infomdkzamosc@gmail.com

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments