- reklama-

Koronawirus wymusił kolejne zmiany w zamojskim MZK. Od przyszłego poniedziałku (9.11) ze względu na zmniejszoną liczbę pasażerów (spowodowaną m.in. przejściem szkół na naukę zdalną), ograniczona zostanie liczba wykonywanych kursów autobusowych. Uczniowie, którzy kupili bilety miesięczne mają możliwość ich zawieszenia.

Z uwagi na nowe obostrzenia dotyczące zapobiegania rozprzestrzenianiu się epidemii wirusa COVID 19 oraz w związku ze znacznym spadkiem ilości przewożonych pasażerów Miejski Zakład Komunikacji w Zamościu wprowadza ograniczenia w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Od 9 listopada br. autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały w dni powszednie według rozkładów wakacyjnych.

Miejski Zakład Komunikacji w Zamościu poinformował także, że w związku z zawieszeniem zajęć szkolnych, wprowadza od dnia 9 listopada br. możliwość zawieszenia z przesunięciem terminu ważności okresowych biletów szkolnych

Warunkiem uznania terminu zawieszenia jest zdeponowanie biletu w kasie biletowej
MZK Sp. z o.o. w Zamościu, ul. Lipowa 5 22-400 Zamość, lub przesłanie listem poleconym na podany wyżej adres.

Bilety zdeponowane po terminie będą zawieszane zgodnie z datą zdeponowania.

Aby zawiesić z przesunięciem terminu ważności, zakupiony e-bilet należy wypełnić formularz kontaktowy znajdujący się TUTAJ, wpisać w treści „Zawieszenie e-biletu nr: ” i podać numer biletu. Bilet może być zawieszony tylko raz.

Z uwagi na zwiększone ryzyko zakażenia wirusem COVID 19 od 1 listopada MZK wprowadziło też ograniczenia w sprzedaży biletów w autobusach. Nie wszyscy kierowcy bilety sprzedają. Kierowcy, którzy nie prowadzą sprzedaży biletów mają zamieszczoną na szybie kabiny taką informację.

 

 

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments