25 – latek zakopał marihuanę w lesie

0
611
fot. KPP Tomaszów Lubelski
- reklama-

Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej ujawnili 70 porcji dilerskich marihuany. Właścicielem narkotyków okazał się 25-letni mieszkaniec gminy Susiec, który w obawie przed stróżami prawa zakopał je w lesie. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Wczoraj tomaszowscy kryminalni podczas wykonywania czynności służbowych ustalili, że 25-letni mieszkaniec gminy Susiec może posiadać narkotyki. W związku z tym pojechali do miejsca zamieszkania mężczyzny. Czujność ich nie zawiodła. Jak się okazało w niedalekiej odległości od jego posesji policjanci ujawnili susz roślinny. Właściciel narkotyków w obawie przed stróżami prawa zakopał je w pobliskim lesie.

Badania wykazały, że zabezpieczony susz roślinny jest substancją zabronioną. Policjanci zabezpieczyli marihuanę w ilości z której można byłoby wykonać blisko 70 porcji dilerskich narkotyków.

25-latek usłyszał już zarzuty posiadania środków odurzających w postaci ziela konopi innych niż włókniste. Przestępstwo tego typu zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

źródło: KPP Tomaszów Lubelski

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments