GAIA

Zapraszamy na fantastyczne spotkanie w ramach projektu „Za horyzont wyobraźni”. Tym razem aktywnie spędzimy czas przy grach fabularnych. Na spotkaniu zostaną zaprezentowane różne rodzaje i formy gier RPG. Dowiecie się o historii i genezie RPG, czym są Larpy, gry paragrafowe oraz jak RPG może pomóc przy tworzeniu kreatywnej historii. Zaprezentujemy także różne systemy, gadżety oraz przy pomocy publiczności przeprowadzimy pokazową sesje RPG.

Spotkanie poprowadzi Marcin Żurawicz – Mistrz Gry. Promotor gier fabularnych na Zamojszczyźnie. Miłośnik gier planszowych i biegania. Współorganizator oraz prelegent Zamojskich Spotkań z Fantastyką.  Vloger kanału na Youtube ZuraffPL oraz streamer na Twitchu. 

Widzimy się: 24.10.2020, godz: 17:00

lokalizacja: Luneta – Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej Zamość, Waleriana Łukasińskiego 2E

Ilość miejsc ograniczona. Zapisy przez smsa: Artur Harasim tel: 517 750 880

Spotkanie jest bezpłatne. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniu jest wypełnienie oświadczenia dostępnego na www.zdk.zamosc.pl. Rodzice wypełniają oświadczenia w imieniu swoich dzieci.

Na spotkanie zaprasza Zamojski Dom Kultury.

Projekt współfinansowany przez Miasto Zamość.

* Udział w spotkaniu tożsamy jest z wyrażeniem zgody/zgody Opiekuna na przetwarzanie danych osobowych swoich/ Uczestnika (tj. dziecka, podopiecznego) spotkania przez Administratora Danych: Zamojski Dom Kultury w Zamościu w celach realizacji spotkania zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Zgodnie z art. 81 ust. 1 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2017 r. poz. 880). Uczestnik spotkania/Opiekun wyraża też zgodę na rozpowszechnianie wizerunku swojego/Uczestnika w celach promocyjnych.

materiał nadesłany

rezerwacja Ze smokiem w lochu. Czyli rzecz o grach fabularnych.

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments