GAIA

Poszukujemy świadków z dzisiejszego  zdarzenia zatrzymania mężczyzny.  Z informacji od naszych czytelników wiemy, iż dzisiaj (13.10.2020) po godzinie 15.00  w Zamościu w pobliżu przystanku busów na Nowym Mieście doszło do interwencji policyjnej.  Legitymowany mężczyzna nie posiadał maseczki i odmówił przyjęcia mandatu. Doszło do dyskusji, której finalem było zdecydowane zatrzymanie – piszę do nas kobieta, naoczny świadek zdarzenia.

Poniższe zdjęcie posiadamy od grupowiczki zamojskiej grupy na facebooku Świadomy Zamość

121444229 261747578505657 8270214645956752376 n (AKTUALIZACJA - FILM) Brak maseczki i odmowa przyjęcia mandatu? Zdecydowana interwencja policji.

Pod zamieszonym zdjęciem na grupie  trwa gorąca dyskusja gdzie czytelny zadają miedzy innymi pytanie, „czy takiej policji chcemy”?

Jednocześnie próbujemy otrzymać informacje od zamojskiej policji jednak informacje od Państwa, będą dla nas także bardzo cenne. Wiemy, że jeden ze świadków nagrał interwencje inni robili zdjęcia. Prosimy świadków o kontakt z redakcją [email protected]
W interwencji brały udział dwa radiowozy policji. Do sprawy powrócimy w dniu jutrzejszym
Aktualizacja Godzina 21.20 otrzymaliśmy krotki film i informacje od jednego ze świadków, że mężczyzna zasadniczym głosem odmawiał przyjęcia mandatu i powoływał się na Konstytucje i swoje prawa oraz nie był agresywny relacjonuje świadek
- reklama-
29 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zamościanin

Przecież to sie skonczy wyjsciem ludzi na ulice! Co wy soba reprezentujecie policjancji? Przypomnijcie sobie treść roty którą slubujecie na początku służby. Hańba dla munduru i historii tej organizacji!

Krzysztof
Reply to  Zamościanin

A wiesz co tam się stało?

Katana

Bardzo dobrze, że policja dba o społeczeństwo. Takich nieodpowiedzialnych ludzi powinno się wysyłać na Księżyc.

wtf
Reply to  Katana

Co ty pierdolisz

Kamil
Reply to  Katana

To nie jest nieodpowiedzialność a wolność w tak zwanym demokratycznym państwie co jest łamana na każdym kroku maseczka i tak nie pomoże ponieważ nie ma zagrożenia tak jak to rozdmuchują media

Krzysztof
Reply to  Kamil

I dowód na to że niektórzy już na podstawowych pojęciach leżą.

pojebana
Reply to  Katana

chora na łeb babo jesteś

Krzysztof
Reply to  Katana

Ciężko ocenić sytuacje.

KamilT
Reply to  Krzysztof

bardzo łatwo – kanal diagnosty laboratoryjnego do tego kujona po studiach medycznych aktywnego w zawodzie – szukajcie informacji – https://www.youtube.com/channel/UCnAX2kPJ32Kyvr-BfTnDjkQ

Łukasz
Reply to  Katana

chyba ciebie trollu, paszoł won!

Andrzej
Reply to  Katana

Ciebie sie powinno wysłać matole matrixowy delikatnie mówiąc

Barba

Dajcie spokój, w dzisiejszych czasach strach cokolwiek zrobić, powiedzieć bo od razu jakiś filmik trafia do neta i sypie się fala hejtu, wyroków itp. To jakieś zdjęcie, można sobie dodać opis jaki tylko chcemy. Mogę napisać coś w stylu facet spokojnie stał a agresywna policją podeszła i bez powodu rzuciła go na ziemię. Mogę napisać że facet miał broń i każdy też uwierzy. Dajcie spokój, moze byl agresywny, może o coś chodziło. Weźcie się ogarnijcie ludzie w wierzeniem we wszystko co piszą, a już na pewno przez tą grupę na face która mózg zostawiła w domu.

Natalia
Reply to  Barba

Tak??? jak o wirusie to we wszystko ludzi wierzą i co też nie trzeba wierzyć też nam wciskają i straszą. Czy to jest w porządku? a jak o naszej wspaniałej policję coś się powie to już nie prawda i kłamstwo. Co by ten facet nie zrobił nie powinni go tak traktować!!!

Dddd
Reply to  Natalia

Co by facet nie zrobił.. Niech ktoś Ci dzieci zgwałci i chciałbym zobaczyć twoja reakcje jak policja nic nie robi :))))

krytyk

co to za dwa kołki chłopa atakują? widać,że młodziaki chcieli się pokazać.. bardzo mi szkoda tego biednego chłopaka :/.. nie miła sytuacja ! na jego miejscu poszedłbym z tym do sądu.

W rozporządzeniu z dnia 10.10.2020r jest NAKAZ noszenia maseczki w przestrzeni publicznej na terenie całego kraju UE. sam jestem na „NIE” z maseczką bo to wk…rwia w gębę włażą te włoski z maski,ale czasem trzeba założyć tak dla zasady bo mandatu szkoda za głupotę.. z policją nie wygramy niestety na tępotę i brak mózgu jeszcze leku nie wymyślono.

chory

co za jełop bez maseczki łaził

Adam

Ja bym policjantowi dał mandat bo ma źle założoną maseczkę, to tak jakby jej nie miał!!! Żądam ukarania policjanta!!!

Ira
Reply to  Adam

Nie można polubić komentarza spostrzegawczego Pana Adama, Daczego Redakcjo?

Lukson78

Policjant miał odsłonięty nos, jeśli ten człowiek będzie ścigany prawem (a raczej bezprawiem), to policjant również powinien.

Ewcia

Natychmiast usunąć ze służby tych agresorów, NIE CHCEMY TAKIEJ POLICJI!!!

Krzysztof

Obtzdliwa manipulacja. Sytuacja jest niezwykle nie jasna.

Andrzej

zomo policyjne nic dodać nic ujać , hańba ! Jak najszybciej znajdzie prawnika i ukarać tych przestepców w mundurach plu komendata który wtdał im polecenie karania bezprawnymi mandatami niewinnych ludzi.

likwidator

Pisomilicjancji biorący udział w interwencji powinni być zawieszeni do czasu wyjaśnienia sytuacji przez prokuraturę. 50% uposażenia, niezapłacone raty i rachunki oraz głodujące bachory powinny im otworzyć na jakiś czas oczy.

Leszek

Tak to jest jak wrzuca się filmik wyrwany z kontekstu…ręce opadają na to że się przekreca rzeczywistość.. nie twierdzę że policjanci super się zachowali…Ale nie mieli innego wyjścia jak gościu do nich z morda skakał…nie chciał podać danych więc co..mieli go puścić??..ha ha ha..ludzie co wy to wypisujecie…
Czyli jak ktoś klnie jak szewc A my idziemy że swoimi malymi dziećmi i razi nas to w oczy i policja ppdjedzie i gość nie poda danych to mają go puścić???…..dobre..chciałbym wtedy zobaczyć wasze miny…

Maks
Reply to  Leszek

W kolejnym artykule z poranka masz właśnienie policji

POLICJANCIK

CHA CHA ! bardzo dobrze !

jak kogos zobacze bez maseczki to od razu mandaciki się posypią eleganckie a na koniec roku bedzie premka jak się patrzy 😉

Nahtasztari a nut szpiruazen

W przeciągu roku dojdzie do rozłamu w policji, wojsku i innych służbach z racji takiej że wiekszość służbistów jest normalnymi ludźmi i nie chce wyrządzać krzywdy drugiemu człowiekowi, zaś ci którzy zostaną (Produkty systemu) będą zagorzali jeszcze bardziej. To może spowodować anarchię/wojnę ludzi z rządem

KamilT

szkoda zeby sie taki dobry kryzys zmarnowal – nie podzielił ludzi KOD i EU za to PiS TAK
Skłucił młodych ze starszymi bo młodzi „zarażaja”,obywateli miedzy soba wzywajac do donoszenia, a policja-wyrozumiala dla LGBT jest nad wyraz sroga dla księży, babć handlujących kwiatkami i obywateli bez masek. Dzielni Polucjanci, maja sie w koncu na kim wyżyć,bo do silnych nigdy nie mieli jaj.

Eliza

Dzialaja jak 'gestapo”!