GAIA

Poszukujemy świadków z dzisiejszego  zdarzenia zatrzymania mężczyzny.  Z informacji od naszych czytelników wiemy, iż dzisiaj (13.10.2020) po godzinie 15.00  w Zamościu w pobliżu przystanku busów na Nowym Mieście doszło do interwencji policyjnej.  Legitymowany mężczyzna nie posiadał maseczki i odmówił przyjęcia mandatu. Doszło do dyskusji, której finalem było zdecydowane zatrzymanie – piszę do nas kobieta, naoczny świadek zdarzenia.

Poniższe zdjęcie posiadamy od grupowiczki zamojskiej grupy na facebooku Świadomy Zamość

121444229 261747578505657 8270214645956752376 n (AKTUALIZACJA – FILM) Brak maseczki i odmowa przyjęcia mandatu? Zdecydowana interwencja policji.

Pod zamieszonym zdjęciem na grupie  trwa gorąca dyskusja gdzie czytelny zadają miedzy innymi pytanie, „czy takiej policji chcemy”?

Jednocześnie próbujemy otrzymać informacje od zamojskiej policji jednak informacje od Państwa, będą dla nas także bardzo cenne. Wiemy, że jeden ze świadków nagrał interwencje inni robili zdjęcia. Prosimy świadków o kontakt z redakcją [email protected]
W interwencji brały udział dwa radiowozy policji. Do sprawy powrócimy w dniu jutrzejszym
Aktualizacja Godzina 21.20 otrzymaliśmy krotki film i informacje od jednego ze świadków, że mężczyzna zasadniczym głosem odmawiał przyjęcia mandatu i powoływał się na Konstytucje i swoje prawa oraz nie był agresywny relacjonuje świadek
- reklama-
11 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pablo

Mamy swojego małego Gebelsa, jest też i nasze gestapo

Emik

Prawidłowo, oby więcej takich interwencji to obywatelom się odechce zabawy ? brawo policja

Ktoś
Reply to  Emik

Jebać cię psie

Oszmi
Reply to  Emik

Brawo ?? A że byś sam/a zapomniał maseczki i będzie to samo. Imbecyli nie brakuje jak widać. A ty jeszcze popierasz to co robi legalna mafia w Polsce ???

Tom

Brawo! Takie państwo sobie budujecie głosując jak głosujecie w kolejnych wyborach. I nawet nie ma gdzie szukać sprawiedliwości, policjant ma zawsze rację, reprezentuje jedynie słuszną władzę, politycznie nominowany sędzia nie będzie podważał jego decyzji, wspólny szef Jarosław na to nie pozwoli, Zbyszek mu pomoże. Imbecyl w todze stwierdzi, że broniący własnej d… policjant nie ma w tym interesu aby kłamać.

jaa
Reply to  Tom

pokarz mie rzad gdzie policjant nie mial racji

Anastazja

Jak już to maseczkę na nos też się zakłada w innym przypadku taki sam efekt jak i bez niej a poza tym 2m odstępu chyba też obowiązuje i już nie róbcie z siebie takich chojrakow bo przez takie akcje jesteście pośmiewiskiem w kraju

chory

i bardzo dobrze, jakby byl chory to by wszystkich pozarazal, przez takie wlasnie osoby pandemia trwa dluzej i wirus sie roznosi

Chuj Ci w dupe
Reply to  chory

Super masz tam na chacie

Qwerty
Reply to  chory

Widzę że Tobie wirus zaatakował mózg. Pomyśl komu jest na rękę podtrzymywać stan tej niby pseudo epidemi? Dlaczego mamy u lekarzy rodzinnych teleporady a prywatnie możemy umówić się na wizytę? Dlaczego nie zamkną prywatnych gabinetów skoro wirus jest taki groźny? Zapłaciłbyś lekarzowi za prywatną teleporadę? A stawki w gabinetach rosną.
Gdy zaczniemy płacić po 1000zl za wizytę to może ludzie się obudzą.

Ola

Szmaciarze jebane