Zderzenia osobówki z ciągnikiem rolniczym

0
681

Do zderzenia osobówki z ciągnikiem rolniczym doszło wczoraj w miejscowości Zakręcie. Policjanci ustalili, że przyczyną kolizji było nieprawidłowe wyprzedzanie przez kierującego toyotą. Na szczęście nikt nie ucierpiał w wyniku tego zdarzenia.

Wczoraj po godzinie 12.00 krasnostawscy policjanci otrzymali zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w miejscowości Zakręcie z udziałem osobówki i ciągnika rolniczego. Po przybyciu na miejsce mundurowi ustalili, że kierujący samochodem marki Toyota, 45 – latek z Puław nie upewnił się co do możliwości wykonania manewru i rozpoczął wyprzedzanie ciągnika rolniczego marki John Deere, którego kierujący, 25 – letni mieszkaniec gminy Rejowiec wykonywał już manewr skrętu w lewo.  Doszło do zderzenia pojazdów. Na szczęście żaden z uczestników tej kolizji nie doznał obrażeń. Kierowca Toyoty został ukarany mandatem karnym.

Policjanci przypominają, aby przed wykonaniem jakiegokolwiek manewru na drodze zachować szczególną ostrożność i upewnić się, czy będzie to bezpieczne.

źródło: KPP Krasnystaw

 

Poprzedni artykułOdsłonięcie rzeźby, monodram, koncert. ZDK zaprasza na podsumowanie Lata Teatralnego.
Następny artykułKonferencja medyczna w Zamościu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments