Coraz więcej osób zaczyna podchodzić sceptycznie do podawanych publicznie informacji dotyczących pandemii koronawirusa, niektórzy wręcz negują jej istnienie. Ludzie sprzeciwiają się przymusowi noszenia maseczek i ograniczaniu swobód. Co rusz w naszym kraju organizowane są manifestacje tzw. „antycovidowców.” Takie wydarzenie odbędzie się także w Zamościu. Protest pod hasłem „Odwołujemy Plandemię” zaplanowano na sobotę (10.10) o godz. 12.00 na Rynku Wielkim w Zamościu.

„Dość kłamstw i bezprawia, dość ograniczania naszych praw i swobód, jeżeli tak myślisz, dołącz do nas.” – piszą na Facebooku organizatorzy wydarzenia.

- reklama-
5 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Filia

Organizatorzy takich akcji /i wszystkie niedowiarki/ powinni obowiązkowo spędzić 1 godzinę przy chorym podłączonym do respiratora, to by ich skutecznie przekonało.

piter
Reply to  Filia

wyłącz tv, przemyśl kto ci kazał tak myśleć, przypomnij sobie ile razy przeżyłeś grypę, zmądrzej i zacznij żyć…

Zofia

Głupich nie sieją. Co Ci ludzie mają w głowach bo chyba nie mózg. Żałosna ta manifestacja. Jak zabraknie miejsc w szpitalach to pewnie także wyjdą protestować!

piter
Reply to  Zofia

żałosne to są takie wpisy propagandowe. idź sie zapytaj szumowskiego ile zarobił ze swoją pisowską bandą na tej plandemii.

50w4

I bardzo dobrze. Wiecie ile ludzi przez tą śmieszna pandemię straci pracę? Nie dość że w Polsce i tak lekko się nie żyje to jeszcze utrudniają. Przecz z pseudopandemią