25-latka dachowała renault

0
461
fot. KPP Krasnystaw
GAIA

Niedostosowanie prędkości jazdy do warunków panujących na drodze było przyczyną dachowania pojazdu, do którego doszło wczoraj w miejscowości Wirkowice Pierwsze. Na szczęście 25 – latce kierującej renault nic poważnego się nie stało.

Wczoraj po godzinie 7 dyżurny krasnostawskich policjantów otrzymał zgłoszenie o dachowaniu pojazdu w miejscowości Wirkowice Pierwsze. Na miejsce natychmiast skierował się patrol policji oraz innych służb ratunkowych.

Jak ustalili mundurowi, 25 – letnia mieszkanka gminy Izbica, która kierowała pojazdem marki Renault, nie dostosowała prędkości jazdy do warunków panujących na drodze, wskutek czego straciła panowanie nad pojazdem, zjechała na pobocze i dachowała. Na szczęście kobieta nie doznała poważnych obrażeń. Jak wykazało badanie policyjnym alkomatem, była trzeźwa.

Policja apeluje o jazdę z dozwoloną prędkością, która zawsze, na każdym odcinku drogi zapewni nam panowanie nad pojazdem. Pamiętajmy, że obecne warunki pogodowe nie są sprzyjające dla kierowców i tym bardziej należy zachować szczególną ostrożność podczas jazdy i zdjąć nogę z gazu. Wtedy będziemy mieli pewność, że na miejsce dojedziemy cali i zdrowi.

źródło: KPP Krasnystaw

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments