Tragedia na drodze, zderzenia busa z ciężarowym Dafem

0
6088

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło dzisiaj nad ranem w miejscowości Komarów Osada w powiecie zamojskim. W wyniku zderzenia się busa z naczepą ciężarowego Dafa zginął 27-letni mężczyzna. Na miejscu wypadku policjanci prowadzą oględziny pod nadzorem prokuratora.

Do wypadku doszło około godziny 5.40. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący busem marki Renault Trafic podczas manewru wymijania na mokrej drodze jadącej z naprzeciwka ciężarówki, najprawdopodobniej  wpadł w poślizg i zaczął zjeżdżać na przeciwległy pas ruchu. Kierujący Dafem by uniknąć zderzenia z busem próbował hamować i zjeżdżać na pobocze. W wyniku tego manewru naczepa ciężarówki wpadła w poślizg i uderzyła w busa.

Pomimo prowadzonej na miejscu wypadku reanimacji kierującego busem 27-latka, jego życia nie udało się uratować. Kierujący Dafem 41-latek był trzeźwy.

Pod nadzorem prokuratora policjanci z zamojskiej drogówki prowadzą oględziny miejsca wypadku. W miejscu, gdzie doszło do wypadku, droga powiatowa jest zablokowana, wprowadzono objazdy  drogami gminnymi.

Źródło:

podkomisarz Anna Kamola

68 175459 Tragedia na drodze, zderzenia busa z ciężarowym Dafem 68 175458 Tragedia na drodze, zderzenia busa z ciężarowym Dafem 68 175457 Tragedia na drodze, zderzenia busa z ciężarowym Dafem

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments