Zamość: 12. Otwarte Spotkanie dla Kobiet Fundacji Zibera

0
642
fot. Fundacja Zibera/ Facebook
GAIA

Fundacja ZIBERA zaprasza na pierwsze po wakacjach spotkanie pełne inspiracji dla kobiet w każdym wieku. Gościem 12 już spotkania będzie Joanna Nowak, podróżniczka – autorka bloga SOMOS DOS (migawki z podróży małej i dużej).

Spotkanie odbędzie się w siedzibie Goldier – ul Pereca 10 (Stare Miasto Zamość) w piątek, 11 września o godz. 17.00. Osoby zainteresowane proszone są o wcześniejsze zapisy.

6 lat w podróży… Opowieść o odwadze.

O tym jak przełamać granice i wyjść poza strefę własnego komfortu, jak czerpać z obfitości życia opowie gościom Joanna Nowak. Podróżniczka, która wraz ze swoją małą córeczką przemierzała Amerykę Południową. Jej podróż, niespieszna i pełna nowych doświadczeń stała się wielkim, spełnionym marzeniem. Jak pisze na swoim blogu: „Nie mamy celu. Droga jest celem. Każdy dzień. Każda chwila. Gdzie docieramy, tam jesteśmy.  Podróżujemy niespiesznie, zatrzymując się w miejscach, które lubimy. Zakorzeniamy się na chwile, zaprzyjaźniamy z ludźmi, a oni na moment stają się częścią naszego życia, na zawsze zostając w naszej pamięci.” Każdego dnia wykorzystywała limit 23 zł na osobę, kolekcjonując emocje i wspomnienia. O blaskach i cieniach podróży z dzieckiem, o poszukiwaniu swojej tożsamości i poznawaniu odmienności bohaterka – tej opowieści wysłuchać będzie można podczas spotkania.

ZIBERA – to znaczy  Kobieta Zebra

Fundacja Zibera jest już rozpoznawalną lokalnie i w całym kraju organizacją pozarządową, wspierającą kobiety w różnych sferach życia (rozwoju osobistego, zawodowej, społecznej i kulturowej). Poprzez inicjatywy – spotkania, warsztaty i projekty audiowizualne – seria „Diamentowe Kobiety”. Fundacja aktywizuje coraz większą grupę kobiet. Jej nazwa inspirowana jest postacią Kobiety Zebry, znającej wartość życia, celebrującej jego cienie i blaski. Fundatorka – pochodząca z Zamościa Jagoda Kupiec skupia się na aktywizacji kobiet do działania, do poprawy jakości życia. Spotkania Fundacji wpisują się już do kalendarza imprez, jako stałe wydarzenie sprzyjające integracji i promujące aktywne postawy życiowe.

[materiał nadesłany]

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments