Ponad 800 gram marihuany w domu 42- latka

0
1866
fot. KPP Krasnystaw
- reklama-

Ponad 800 gram marihuany i amfetaminę znaleźli wczoraj krasnostawscy kryminalni na terenie gminy Kraśniczyn. W związku ze sprawą zatrzymano 42 -letniego mieszkańca tej gminy. Dzisiaj z mężczyzną będą wykonywane dalsze czynności procesowe. Posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 10.

Kryminalni z krasnostawskiej komendy przeszukali wczoraj pomieszczenia mieszkalne i gospodarcze znajdujące się w gminie Kraśniczyn. W jednym z pomieszczeń znaleźli i zabezpieczyli prawie 820 gramów marihuany oraz amfetaminę, z której można przygotować ponad 64 działki dilerskie.

Funkcjonariusze zabezpieczyli ujawnione narkotyki i zatrzymali w związku z tą sprawą mieszkającego tam 42 – latka. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. O jego dalszym losie zdecyduje prokurator. Policjanci sprawdzają czy mężczyzna nie dopuścił się innych przestępstw, w tym czy nie udzielał środków odurzających innym osobom oraz w jaki sposób wszedł w posiadanie zabronionych przedmiotów. – informuje mł. asp. Jolanta Babicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Krasnymstawie. I dodaje, że zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii posiadanie znacznej ilości środków odurzających zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat.

źródło: KPP Krasnystaw

 

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments