Rozstrzygnięto konkurs na nowy klip do piosenki o Zamościu [ZOBACZ WIDEO]

0
12296

Miasto Zamość rozstrzygnęło ogłoszony przez siebie konkurs na nowy videoklip do piosenki “Wiem, że wrócisz” zespołu Plastic napisanej specjalnie z okazji 440-urodzin miasta.

Komisja w składzie: Piotr Zając – Zastępca Prezydenta Miasta Zamość, Agnieszka Burcan – zespół Plastic, Paweł Radziszewski – zespół Plastic, Barbara Godziszewska – dyrektor Wydziału Turystyki i Promocji Urzędu Miasta Zamość, Kamil Pawliczuk – grafik Urzędu Miasta Zamość wybrała zwycięski teledysk.

Jak nas poinformowano – wybór był bardzo trudny pomimo tego, że zgłoszone zostały tylko trzy videoklipy. Zwyciężyła Pani Jagoda Kupiec, która w swojej interpretacji klipu zespołu Plastic połączyła atrakcje miejskie, piękno Zamościa z osobistą relacją. Klip ma element fabuły. W nagrodę Pani Jagoda już w najbliższy piątek – 11 września – przez cały dzień będzie Prezydentem Zamościa.

Komisja doceniła również pozostałych uczestników konkursu.

-“Pan Darek pokazał jak wiele dzieje się w Zamościu. W nagrodę otrzyma zaproszenie do realizacji jednego wydarzenia miejskiego. Za poczucie humoru i ciekawą interpretację tytułu do Pana Artura powędruje upominek. Dziękujemy wszystkim kandydatom.” – podkreślają członkowie komisji konkursowej.

Ponadto, wszyscy uczestnicy w uznaniu pracy i wysiłku otrzymali też płyty zespołu Plastic.   

A oto zwycięzki teledysk w reżyserii Pani Jagody.

 

Poprzedni artykułHetman Zamość i zwycięstwo nad Andorią
Następny artykułObrazy Dariusza Piekuta będą prezentowane na Biennale Malarstwa w Gdyni.
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments