Koncert Łukasza Jemioły pt. „Poezje Marka Grechuty”

0
571
ZDK

Koncert Łukasza Jemioły pt. „Poezje Marka Grechuty” odbędzie się 13 września na Rynku Wodnym o godzinie 18.45 w ramach Ulicy Literackiej. 

18.45- Nazwał Zamość kameralnym miasteczkiem w nastroju Kantaty Poezje Marka Grechuty. Koncert – Łukasz Jemioła (śpiew, gitara), Jarosław Tomica (recytacje), Urszula Czerniak (kontrabas).

Łukasz Jemioła- wokalista, songster, specjalizuje się w piosenkach retro oraz nurcie americana, jako gitarzysta swobodnie korzysta z techniki fingerpicking. Łukasz Jemioła jako wokalista wielokrotnie współpracował z Włodkiem Pawlikiem – laureatem Nagrody Grammy. Z Pawlikiem współtworzył projekty: „Wieczorem” – z muzyką do poezji Józefa Czechowicza, „Mów spokojniej” – z poezją Adama Zagajewskiego czy jazz-rockową kantaty „Myśląc Ojczyzna”. Na swoim koncie ma liczne realizacje telewizyjne dla TVP, TVN, POLSAT, takie jak: Sopot Top Hits Festiwal, X-Factor, Mrągowo i inne. W ciągu 15 lat pracy scenicznej dał setki koncertów na terenie całej Polski oraz w Austrii, Estonii, Słowacji i na Ukrainie.

                                                                                            Materiał nadesłany

koncert 1 Koncert Łukasza Jemioły pt. „Poezje Marka Grechuty”
ZDK
Poprzedni artykułJesienna akcja szczepienia lisów przeciwko wściekliźnie
Następny artykułToyoty zamiast Suzuki. Zamojski WORD wymienia samochody egzaminacyjne
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments