Kolejne zderzenie 3 aut na Lwowskiej

0
806

Pięć osób trafiło do szpitala po zderzeniu trzech aut, do którego doszło na ul. Lwowskiej w Zamościu. Kierująca volkswagenem najechała na znajdujące się przed nią dwie osobówki, które stojąc w korku czekały na możliwość dalszej jazdy. Szczegóły zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o zachowanie ostrożności na drodze.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło wczoraj w godzinach popołudniowych na drodze krajowej nr 17 w Zamościu na ul. Lwowskiej. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że kierujący fordem zatrzymał się ponieważ na drodze utworzył się korek. Za nim zatrzymała się kierująca volkswagenem. Kiedy oczekiwali na możliwość kontynuacji jazdy w ich samochody uderzyła jadąca za nimi 20-latka, siedząca za kierownicą volkswagena.

Po zderzeniu osobówek do szpitala załoga karetki pogotowia przewiozła pięć osób: dwie nieletnie pasażerki forda w wieku 10 i 12-lat, 43-letnią mieszkankę Zamościa, która kierowała volkswagenem golfem oraz kierującą i 17-letnią pasażerkę drugiego volkswagena. Na szczęście po wykonanych badaniach okazało się, że osoby te poza niegroźnymi potłuczeniami nie odniosły poważniejszych obrażeń.

Badanie alkomatem wykazało, że 47-latek siedzący za kierownicą forda był trzeźwy, trzeźwe były również obie kierujące volkswagenami.

W czasie, gdy na miejscu kolizji pracowali strażacy i policjanci jeden pas drogi krajowej nr 17 był zablokowany, ruch był utrudniony i odbywał się wahadłowo.

Teraz policjanci prowadzą postępowanie wyjaśniając szczegółowy przebieg zdarzenia i jego okoliczności. Apelują także o ostrożność na drodze oraz skupienie za kierownicą. Chwila nieuwagi, rozkojarzenie lub też brak właściwego obserwowania tego, co dzieje się wokół może doprowadzić do wypadku. A jego skutki dla zdrowia i życia uczestników mogą być bardzo poważne.

D.K-B.68 174144 m Kolejne zderzenie 3 aut na Lwowskiej 68 174145 m Kolejne zderzenie 3 aut na Lwowskiej 68 174146 m Kolejne zderzenie 3 aut na Lwowskiej

ŹRÓDŁO: KMP Zamość

 

Poprzedni artykułGranaty przerwały spacer 64-latki
Następny artykułGroźne zderzenie z Szynobusem
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments