Pijany kierowca BMW spowodował wypadek. Pasażer poważnie ranny

0
284
Fot. Policja

23-latek, który kierował samochodem marki BMW podczas wymijania się z samochodem m-ki Iveco z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w lewy bok pojazdu dostawczego. Do zdarzenia doszło na prostym odcinku drogi pomiędzy miejscowościami Panasówka – Lipowiec (pow. biłgorajski). Mężczyzna podróżował z 20-letnim pasażerem i 17-letnią kobietą. Z miejsca zdarzenia 20 – latek w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala. Młoda kobieta przed przyjazdem policji oddaliła się z miejsca zdarzenia. Kierujący bmw był pijany. Został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu.

Do zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 22:00 na prostym odcinku drogi pomiędzy miejscowościami Panasówka – Lipowiec. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 23 -letni mieszkaniec pow. janowskiego, który kierował samochodem m-ki BMW podczas wymijania się z samochodem m-ki Iveco z nieustalonej na chwilę obecną przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu uderzając w lewy bok pojazdu dostawczego. Mężczyzna podróżował z 20-letnim pasażerem i 17-letnią kobietą. Z miejsca zdarzenia 20- latek w stanie ciężkim został przetransportowany do szpitala. Młoda kobieta przed przyjazdem policji oddaliła się z miejsca zdarzenia. Policjanci odnaleźli ją w miejscu zamieszkania, była trzeźwa.

Jak wykazało przeprowadzone przez policjantów na miejscu zdarzenia badanie na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu kierujący samochodem m-ki BMW znajdował się w stanie nietrzeźwości. Miał w organizmie ponad promil alkoholu. 23 -latek został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Kierowca iveco 21- letni mieszkaniec pow. janowskiego był trzeźwy. Obecnie pod nadzorem prokuratury policjanci ustalają i wyjaśniają dokładne okoliczności i przyczyny wypadku.

źródło: KPP Biłgoraj

Poprzedni artykułWypadek z udziałem rowerzysty
Następny artykułĆwiczenia WOT nad zalewem w Nieliszu
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments