Wypadek na ul. Partyzantów. Jedna osoba została ranna

0
373
źródło: KMP Zamość 

Kierująca osobowym chevroletem włączając się do ruchu nie ustąpiła pierwszeństwa motocykliście i doprowadziła do zderzenia pojazdów. Po wypadku 26-latek kierujący jednośladem trafił do szpitala. Szczegółowy przebieg wypadku wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność na drodze.

Do wypadku doszło wczoraj tuż po godzinie 19:00 na zamojskiej ul. Partyzantów. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci wstępnie ustalili, że 61-latka kierująca chevroletem wyjeżdżając z drogi dojazdowej na ul. Partyzantów nie ustąpiła pierwszeństwa i zderzyła się z jadącym tamtędy motocyklistą.

Kierujący jednośladem, 26-latek z Zamościa, w wyniku przewrócenia się maszyny doznał obrażeń. Załoga karetki pogotowia przewiozła go do szpitala. Wykonane przez policjantów badanie trzeźwości wykazało, że zarówno kierująca osobówką, jak i kierowca jednośladu byli trzeźwi.

Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego mundurowi zatrzymali 61-latce uprawnienia do kierowania pojazdami. Zatrzymali także dowody rejestracyjne motocykla i samochodu, ponieważ zostały uszkodzone w takim stopniu, że nie nadawały się do dalszej bezpiecznej jazdy.

W miejscu, gdzie doszło do wypadku, przez kilka godzin na ul. Partyzantów pracowali policjanci. Na tym odcinku droga była zablokowana, a podróżujący tamtędy musieli skorzystać z objazdów.  Teraz policjanci ustalają szczegółowy przebieg zdarzenia i apelują o ostrożność na drodze.

źródło: KMP Zamość

Poprzedni artykułZamość: Terapia za więziennymi murami 
Następny artykułMożesz współtworzyć Festiwal “Zamość na okrągło”. Miasto ogłasza nabór wolontariuszy
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments