Możesz współtworzyć Festiwal “Zamość na okrągło”. Miasto ogłasza nabór wolontariuszy

0
581

Urząd Miasta Zamość ogłosił nabór wolontariuszy, którzy pomogą przy realizacji zaplanowanej na 29 i 30 sierpnia imprezy motoryzacyjnej “Zamość na okrągło”. Wydarzenie odbędzie się na terenie Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu.

-“Do współpracy zapraszamy wszystkie osoby, które cechuje pozytywne nastawienie, umiejętność pracy w zespole oraz zaangażowanie. Pomoc przy organizacji wydarzenia “Zamość na okrągło” to okazja do nabycia nowych umiejętności i doświadczeń, udziału w zajęciach prowadzonych przez doświadczony zespół, spędzania czasu w miłej atmosferze oraz świetnej zabawy. Oferujemy również wydanie zaświadczenia o odbytym wolontariacie. – zachęca magistrat.

Do zadań wolontariuszy należeć będzie m.in.: obsługa punktów informacyjnych (wydawanie akredytacji, identyfikatorów, gadżetów reklamowych, przygotowywanie garderoby, zabezpieczenie terenu, pomoc przy ustawianiu aut, motocykli, rowerów.

Osoby zainteresowane zdobyciem nowych doświadczeń przy organizacji tak dużej imprezy proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego (można go pobrać ze strony umzamosc.bip.lubelskie.pl). Od osób niepełnoletnich wymagana będzie pisemna zgoda rodziców lub opiekunów prawnych.

Formularz zgłoszeniowy należy składać w zamkniętych kopertach z podanym adresem zwrotnym do: Urzędu Miasta Zamość, Kancelaria Ogólna
ul. Rynek Wielki 13, 22-400 Zamość, z dopiskiem “Dotyczy naboru na wolontariuszy przy realizacji Wydarzenia Zamość na okrągło” lub na adres email: [email protected] do 24.08.2020 r. (poniedziałek) do godz. 12.00.

Osoba do kontaktu w dniach i godzinach pracy Urzędu:
Weronika Kiecana Tel. 84 67 72 465, e-mail: [email protected]

 

 

 

 

Poprzedni artykułWypadek na ul. Partyzantów. Jedna osoba została ranna
Następny artykułBył kompletnie pijany, a prowadził samochód. Zatrzymał go inny kierowca
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments