Postrzelony myśliwy

0
205
zdjęcie ilustracyjne, Policja.pl

Biłgorajscy policjanci ustalają okoliczności nieszczęśliwego zdarzenia, do którego doszło wczoraj w kompleksie leśnym w okolicach m. Okrągłe. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że po zakończonym polowaniu doszło do niekontrolowanego wystrzału wskutek, którego obrażeń doznał 23-letni myśliwy. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po godzinie 7 w kompleksie leśnym w okolicach m. Okrągłe. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że dwaj myśliwi, mieszkańcy pow. biłgorajskiego w wieku 23 i 40 lat pojechali na polowanie.

Po zakończonym ,gdy mężczyźni wsiadali do samochodu, doszło do niekontrolowanego wystrzału z broni należącej do 40 latka. Młodszy mężczyzna z raną postrzałową został przetransportowany Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.

Prowadzone w tej sprawie postępowanie pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Biłgoraju pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia. Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że 40-latek w chwili zdarzenia był trzeźwy.

 

KPP Biłgoraj

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments