Projekt domu Gryf 4 z wieloma funkcjami i komfortowym tarasem

0
943

Każdy z nas marzy o własnych czterech kątach. Niektórzy już od lat snują fantazje o tym, jak będzie wyglądał ich dom z zewnątrz oraz w środku. Okazuje się jednak, że przekazanie własnych wyobrażeń drugiej osobie nie jest wcale proste. Dlatego warto przejrzeć gotowe projekty i aranżacje. Czy projekt domu Gryf 4 spełni Twoje oczekiwania?

Co wyróżnia projekt domu Gryf 4 z Domowych Klimatów?

Jeżeli chcemy przejrzeć atrakcyjną bazę projektów domów, warto zajrzeć na stronę Domoweklimaty.pl. Dzięki niej możemy znaleźć idealny dom dla siebie, a projekt otrzymamy nawet w ciągu 3 dni roboczych. To właśnie w tej bazie został udostępniony Gryf 4. Jeżeli mielibyśmy wskazać trzy charakterystyczne cechy tego projektu, byłaby to przede wszystkim: nowoczesność, energooszczędność i funkcjonalność. Jeżeli będziemy potrzebowali pomocy w budowie, możemy otrzymać ją razem z projektem. Obejmuje ona: projekt obudowy studni wierconej, wentylację mechaniczną, projekt prefabrykowanej więźby, kosztorys robót budowlanych, a także dziennik budowy.

gryf Projekt domu Gryf 4 z wieloma funkcjami i komfortowym tarasem

Gryf 4 idealny dla dużej rodziny

Projekt domu Gryf 4 jest idealnym rozwiązaniem dla dużej rodziny. Na parterze od strony ogrodu znajdują się 4 pokoje, które zostały przeznaczone na sypialnie. Trzy z nich będą idealne dla dzieci. Przeznaczona na nie przestrzeń umożliwia wyposażenie pokoju w łóżko pojedyncze, komfortowe biurko do nauki, a także dużą szafę. Czwarty pokój sprawdzi się doskonale jako sypialnia dla dwóch osób. Na parterze znajduje się również osobna toaleta z pralką oraz przestronna łazienka z toaletą, prysznicem oraz wanną. Doskonałym rozwiązaniem jest również salon połączony z sypialnią, gdzie rodzina będzie mogła wspólnie spożywać posiłki i spędzać wolny czas. Tuż obok znajduje się kuchnia.

Ogromną zaletą jest również możliwość adaptacji poddasza, na którym z powodzeniem zmieszczą się dodatkowe pokoje i łazienka.

Dodatkowe elementy projektu Gryf 4

Nie można również pominąć dodatkowych elementów, które zostały uwzględnione w projekcie domu Gryf 4. Jest to przede wszystkim dwustanowiskowy garaż. Dzięki temu nie musimy wybierać, który samochód ochronić przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi. Jeżeli posiadamy jedno auto, pozostałą część możemy przeznaczyć na przechowywanie rowerów lub innych pojazdów mechanicznych. Projekt domu Gryf 4 został wzbogacony również o komfortowy taras. Jedna część znajduje się od strony kuchni. Wejście na drugą część zostało ulokowane w salonie. Taras będzie doskonałym rozwiązaniem dla osób, które lubią przebywać na świeżym powietrzu, często przyjmują gości i przede wszystkim lubią spędzać razem czas.

ogrodprojektugryf4 Projekt domu Gryf 4 z wieloma funkcjami i komfortowym tarasem

Czym charakteryzują się domy energooszczędne?

Gryf 4 to projekt domu energooszczędnego. Co to dla nas oznacza? Został on zaprojektowany w taki sposób, aby cena budynku była idealnie proporcjonalna do kosztów eksploatacji. Taki efekt można otrzymać dzięki nowoczesnym technologiom izolacyjnym i instalacyjnym. Istnieje możliwość wzbogacenia domu o wentylację z odzyskiem ciepła. Chcesz wiedzieć więcej na temat domów energooszczędnych? Przeczytaj także: Nowoczesny i energooszczędny dom jednorodzinny – poznaj niezbędne technologie.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments