Gm. Zamość: Będzie gdzie poćwiczyć i rozpalić grilla.

0
317

Miłośnicy rekreacji na świeżym powietrzu z terenu Gminy Zamość mają powody do radości. Niebawem w Sitańcu utworzona zostanie Otwarta Strefa Aktywności. W ramach inwestycji powstanie siłownia oraz altana z grillem. Wszystko będzie gotowe już pod koniec września tego roku.

Siłownia zewnętrzna wyposażona będzie w szereg urządzeń do ćwiczeń. Znajdą się tu m.in.: motyl, narciarz, orbiterek, wioślarz, surfer, biegacz.

W otwartej strefie aktywności powstanie również drewniana altana. Jej podłoga zostanie wykonana z kostki betonowej. Obok altany zostanie zamontowany grill betonowy o wymiarach z rusztem ze stali nierdzewnej z możliwością montażu na różnych poziomach oraz tablica informacyjna z regulaminem.

Jak informuje Urząd Gminy Zamość – wykonawcą zadania została firma NOVUM spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa, ul. Bolesław Chrobrego 1, 12-100 Szczytno. Umowa została podpisana w dniu 29.07.2020 r. i opiewa na kwotę 68 549,13 zł. W tym środki Funduszu Sołeckiego Sołectwa Sitaniec na 2020 rok to 54 152,17 zł. Zadanie ma zostać zrealizowane do 28.09.2020 r.

 

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments