Zamość: Poszukiwana listem gończym 45- latka została zatrzymana

0
779
fot. Policja

Dwie osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości zostały zatrzymane przez policjantów z zamojskiej komendy. 45-latka poszukiwana listem gończym w ręce stróżów prawa wpadła podczas interwencji domowej. Natomiast 26-latek, który do odbycia ma roczną karę pozbawienia wolności, policjanci zatrzymali w jednym z zamojskich mieszkań.

Wczoraj dwie osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości trafiły w ręce policjantów z zamojskiej komendy. 45-latka z Zamościa poszukiwana wydanym przez Sąd Rejonowy w Zamościu listem gończym do odbycia kary pozbawienia wolności zatrzymana została podczas interwencji w jednym z mieszkań, gdzie odbywało się zakrapiane alkoholem spotkanie towarzyskie. Funkcjonariusze przewieźli poszukiwaną do komendy. Dzisiaj 45-latka pojedzie do zakładu karnego, gdzie spędzi najbliższych kilka miesięcy. W przeszłości dopuściła się przestępstw przeciwko mieniu. 

Poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Zamościu zatrzymali także dzielnicowi z Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. 26-letni mieszkaniec Zamościa ukrywał się przed organami ścigania chcąc uniknąć wymierzonej przez sąd kary za przestępstwa przeciwko mieniu. Policjanci ustalili miejsce, gdzie aktualnie przebywa poszukiwany i zatrzymali go w jednym z zamojskich mieszkań. 26-latek trafił już do zakładu karnego, gdzie będzie odbywał karę roku pozbawienia wolności.

źródło: KMP Zamość

 

- reklama-
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments