Gm. Zamość: Tu odpoczniesz, zrobisz grilla i naprawisz rower.

1
437
fot. UG Zamość

Na trasie Ścieżki Rowerowej Gminy Zamość, w miejscowości Wierzchowiny, tuż przy wieży widokowej, powstało nowe miejsce wypoczynku dla mieszkańców i turystów. Inicjatorem przedsięwzięcia jest Lokalna Grupa Działania „Nasze Roztocze”.

Miejsce to zostało wyposażone w betonowy grill z wiszącym rusztem, stół, ławki oraz kosz na śmieci oraz samoobsługową stację naprawy rowerów.

Stacja ta wyposażona jest w zestaw narzędzi do samodzielnej naprawy rowerów i posiada znajdujący się na obudowie kod QR, umożliwiający skorzystanie z publikacji internetowych zawierających instrukcje napraw usterek rowerowych.

Zarówno miejsce wypoczynku, jak i stacja powstała w ramach projektu współpracy pt. Rozwój Aktywności Mieszkańców w ramach poddziałania 19.3 Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z Lokalną Grupą Działania objętego PROW 2014-2020, realizowanego w partnerstwie z LGD „Ziemia Zamojska”.

źródło: Urząd Gminy Zamość

- reklama-
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adriano

Niestety narzędzia zostały skradzione. Wieża już pomalowana markerami. Wokół syf (puszki ,butelki całe i potłuczone i inne różnego rodzaju śmieci. Ogólnie Miejsce fajne tylko minus największy strasznie dużo komarów