Zamość: Uroczyste pożegnanie Pani Skarbnik

0
536
fot. UM Zamość

Podczas ostatniej sesji Rady Miasta Zamość (17 lipca) uroczyście pożegnano wieloletnią Skarbnik Miasta Zamość Panią Jadwigę Kijek, która z początkiem czerwca tego roku przeszła na emeryturę 

W imieniu własnym, pracowników urzędu, radnych i mieszkańców, za pracę na rzecz Miasta podziękowali Prezydent Andrzej Wnuk i Przewodniczący Rady Miasta Zamość Piotr Błażewicz. Nie zabrakło kwiatów, upominków i wspólnie odśpiewanego „Sto lat”.

Jadwiga Kijek nad miejskimi pieniędzmi czuwała przez 27 lat. Jest ekonomistką, absolwentką Uniwersytetu Marii Curie Sklodowskiej w Lublinie oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Przed podjęciem pracy w zamojskim Urzędzie Miasta pełniła między innymi funkcję głównego księgowego Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Zamościu. Stanowisko Skarbnika Miasta oraz jednocześnie Dyrektora Wydziału Finansowego Urzędu Miasta objęła w 1993 r.

8 kwietnia 2020 r. Jadwiga Kijek zwróciła się z prośbą o rozwiązanie umowy o pracę w związku z przejściem na emeryturę. Funkcję skarbnika pełniła do 31 maja 2020. Od 1 czerwca na stanowisku tym zastąpiła ją Katarzyna Bucior, dotychczasowa inspektor w wydziale finansowym zamojskiego magistratu. 

 

 

 

Poprzedni artykułNajnowsze oferty pracy i staży w Zamościu i regionie
Następny artykułZginął mężczyzna przygnieciony przez ciągnik
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments